"Кривбас" U-19 - "Колос" U-19: 2 березня о 11:00

"Кривбас" U-19 - "Колос" U-19: 2 березня о 11:00}

Криворізький «Кривбас» U-19 завтра розпочне весняну частину чемпіонату домашнім матчем проти «Колосу» U-19. У першому колі команди розійшлись миром 0:0, й та гра була першою для обох команд у сезоні.

Суперник провів на зимових зборах чимало контрольних матчів. Переважно проти аматорських колективів. Відзначимо участь ковалівців у Меморіалі Щанова, де вони дійшли до чвертьфіналу, де поступились «Баварії» з Київської області – 1:2.

Наша команда спарингів провела менше. В останньому поєдинку підопічні Косовського перемогли «Зірку» - 3:0. Завтра «Кривбас» U-19 постане у оновленому складі, адже наразі у нас багато нових виконавців. Команда зазнала суттєвих кадрових змін. Може зіграти проти своєї колишньої команди Циганков, який до «Кривбасу» виступав саме за ковалівців.

Наша команда пішла на зимову перерву на 8 сходинці: +5=4-6 (18-28), «Колос» U-19 наразі пʼятий: +7=4-4 (19-17) й випереджає криворіжців на шість очок.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 16 тур.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Колос» U-19 (Ковалівка).

2 березня 2023, четвер. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 11:00.