"Кривбас" U-19 - "ЛНЗ" U-19 3:0

"Кривбас" U-19 - "ЛНЗ" U-19 3:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв третій матч в рамках нового сезону чемпіонату України серед юнацьких команд. Сьогодні команда Станіслава Упілкова вдома впевнено здолала черкаський «ЛНЗ» U-19, здобувши свою першу перемогу.

Криворіжці виглядали краще за суперника усі 90 хвилин, і зуміли втілити свою переваги у три «сухих» мʼячі. Спочатку наші юнаки змарнували декілька хороших нагод, і навіть стійка одного разу зіграла за гостей. А на 28 хвилині Вілівальд першим швидко зорієнтувався у чужому карному майданчику після подачі та відскоку, та бувально заніс снаряд у ворота – 1:0.

«Кривбас» U-19 продовжував нагнітати, але вдруге забив у середині тайму - Карпусь пробив точно з меж штрафного – 2:0. В кінцівці криворіжці піймали суперника на контратаці. Вдовиченко пробивав з вигідної позиції і поцілив повз воротаря – 3:0.

Дебютна звитяга наших юнаків у сезоні та одразу така ефектна. Молодці!

12 серпня 2023, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 3 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 15:00. +30 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «ЛНЗ» U-19 (Черкаси) - 3:0 (1:0)

Арбітр: Олексій Бородавка (Житомир).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Віталій Глуханик (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Словʼянськ).

Голи: Володимир Вілівальд, 28 (1:0). Захар Карпусь, 64 (2:0). Ілля Вдовиченко, 85 (3:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Дмитро Погорілий, 2. Ілля Каплунов, 5. Тарас Татаренко (3. Кирило Крамаренко, 85), 14. Володимир Вілівальд (к), 17. Ілля Вдовиченко, 8. Артем Чехов, 16. Ярослав Дружинін, 7. Арсеній Кілєвий (22. Олександр Каменський, 85), 10. Святослав Матяш (21. Сергій Конюхов, 72), 15. Богдан Пасічний (19. Захар Карпусь, 58), 11. Володимир Мулик (9. Тарас Лях, 85).

Запасні: 12. Ігор Омельченко, 20. Ілля Сльота, 6. Дмитро Брацюнь, 4. Роберт Газазян, 18. Дмитро Євчев, 24. Назар Попов.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«ЛНЗ» U-19 (Черкаси): 80. Іван Дубовий, 20. Владислав Вівденко (24. Владислав Куць, 70), 11. Олександр Гриб, 8. Максим Забара (21. Ігор Гладкий, 42), 5. Олександр Гнатенко, 3. Владислав Мозоль, 22. Олег Артеменко, 9. Іван Соломка (14. Денис Щербак, 70), 7. Едуард Суханов (к), 27. Богдан Гаврильченко, 10. Олексій Волченко.

Запасний: 29. Нікіта Тесля.

Старший тренер: Олександр Кирилюк.

Попередження: Ілля Вдовиченко, 49. Тарас Татаренко, 50. Володимир Вілівальд, 84 - Іван Соломка, 43. Олексій Волченко, 55. Ігор Гладкий, 79.