"Кривбас" U-19 - "Лозуватка" 0:1

"Кривбас" U-19 - "Лозуватка" 0:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв сьогодні перший контрольний матч в рамках підготовки до нового сезону. Оновленій команді Віталія Косовського протистояла аматорська «Лозуватка» - один з найтитулованіших клубів міста.

У першому таймі суперник провів єдиний, як виявилось пізніше, гол у матчі. Тарасюк скористався помилкою у захисті червоно-білих на 12 хвилині. У першому таймі гра у криворіжців не йшла: будується нова команда, й гравцям ще треба відчути один одного.

А от у другому після корективів, які вніс Віталій Владиславович, на полі була одна команда – «Кривбас» U-19. На жаль, от тільки скористатися численними нагодами нашій команді не вдалось навіть бодай раз. Безсумнівно, перемоги попереду: молодіжка продовжує підготовку до сезону.

27 липня 2022 року. Контрольний матч №1. +27 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Лозуватка» (с. Лозуватка, Дніпр. обл.) - 0:1 (0:1)

Гол: Максим Тарасюк, 12.