"Кривбас" U-19 - "Лозуватка" 3:1

"Кривбас" U-19 - "Лозуватка" 3:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв контрольний матч, заповнюючи паузу в чемпіонаті України серед юнацьких команд. Команда Віталія Косовського вже третє за останні декілька місяців зустрілась з «Лозуваткою».

З початку матчу наші футболісти захопили ініціативу, не даваючи супернику підібратись до воріт Богдана Хоми й постійно пресингуючи. Перший небезпечний момент вдалось створити Захару Карпусю: півзахисник обігравши захисників, потужно пробив по воротам, але голкіпер надійно зіграв на останньому рубежі.

Перший гол в матчі довго чекати не прийшлось: на 17 хвилині Дмитро Чудак прицільним ударом відкрив рахунок - 1:0. Мінімальна перевага не влаштовувала червоно-білих, тож «Кривбас» U-19 продовжував бігти вперед, й під час чергової атаки захисники «Лозуватки» порушили правила у власному карному майданчику. Виконувати пенальті узявся нападник Антон Циганков, який пробив непогано, але Плеханов парирував мʼяча. На щастя, Антон встиг першим на добиванні, тож рахунок на 25 хвилині став - 2:0.

Момент за моментом біля воріт опонентів створювали підопічні Косовського; на 35 хвилині подачу з кутового точним ударом з другого поверху завершив Ілля Козубенко, рахунок у матчі - 3:0. На 41 хвилині червоно-білі могли ще, але гостей цього разу підстрахувала стійка. Натомість, «Лозуватка» відіграла один гол перед свистком на перерву - Кирило Тимошенко переграв Богдана Хому - 3:1.

У перерві Віталій Косовський провів ротацію складу й червоно-білі заграли з новими силами: почали створювати ще більше моментів. На поле виходили гравці на перегляді, яким потрібно було себе зарекомендувати. Команда діяла непогано, але до забитого м'яча справа у другому таймі так й не дійшла.

Наразі червоно-білі готуються до юнацького чемпіонату УПЛ, де в 5 турі, 1 жовтня, зустрінуться з «Зорею» U-19.

19 вересня 2022 року. Контрольний матч. 12:00. +17 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Лозуватка» (с. Лозуватка, Дніпр. обл.) - 3:1 (3:1)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Олексій Гавеля (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Дмитро Чудак, 17 (1:0). Антон Циганков, з пенальті, 25 (2:0). Ілля Козубенко, 35 (3:0). Кирило Тимошенко, 45 (3:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома (20. Владислав Рябенко, 46), 2. Ілля Ухань (18. новачок, 70), 3. Володимир Вілівальд, 4. Ілля Козубенко (17. новачок, 60), 5. Максим Мисляй (к), 6. Олександр Саєнко (14. Артем Чехов, 60), 7. Дмитро Чудак (13. новачок, 60), 8. Данило Панов (16. Ярослав Дружинін, 60), 9. Арсеній Кілєвий (15. новачок, 60), 10. Захар Карпусь (12. Парвіз Рустамов, 46), 11. Антон Циганков (19. Богдан Пасічний, 70).