"Кривбас" U-19 - "Лозуватка" 3:2

"Кривбас" U-19 - "Лозуватка" 3:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший повноцінний контрольний матч на першому зимовому навчально-тренувальному зборі у форматі три тайми по 30 хвилин. Підопічні Віталія Віценця продемонстрували добру гру й перемогли колектив «Лозуватка», неодноразового чемпіона міста та області, із рахунком - 3:2.

Перший тайм пройшов у відносно рівній грі, старший тренер криворіжців у стартовому складі випустив на поле лише переглядових гравців. Наші гравці постійно створювали пресинг біля воріт суперника, але забити у першому таймі не вдалося.

Друга половина гри проходила у в’язкій боротьбі біля воріт суперника: Віталій Віценець на другий тайм випустив основний склад: хлопці у прямому сенсі слова не залишили шансів опонентам - 3:0. Третя 30-хвилинка вийшла напруженою, тренер «Лозуватки» зробив кардинальні зміни у складі й випустив на поле свіжих гравців. Віталій Віценець у третьому таймі дав змогу пограти новачкам.

Червоно-білі могли забивати на перших хвилинах третього тайму, але голкіпер був на висоті. Не забиваєш ти - забивають тобі, криворіжці двічі пропустили, але все ж перемогли з рахунком - 3:2. Наступну гру підопічні Віталія Віценця проведуть 29 січня на стадіоні «Спарта» проти «Інгульця» Петрове U-19. Початок матчу о 13:00, дивіться трансляцію наживо на офіційному Ютуб-каналі нашої Академії.

27 січня 2022 року. Контрольний матч №1. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 15:30. -4 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Лозуватка» (с. Лозуватка, Дніпр. обл.) - 3:2 (0:0) (3:0) (0:2)

Голи: Дмитро Чудак (1:0). Новачок (2:0). Новачок (3:0). Олег Захаров (3:1). Данило Бойко (3:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): новачок (Микита Рибчинський), новачок (Андрій Демиденко), новачок (Іван Маціюк), новачок (Дмитро Чернушкін), новачок (Максим Мисляй), новачок (Владислав Фундук), новачок (Олександр Мусолітін), новачок (Дмитро Чудак), новачок (Данило Панов), новачок (Ігор Гаврилиця), новачок (Володимир Вілівальд).

Старший тренер: Віталій Віценець.

«Лозуватка» (Лозуватка): Денис Козенко, Андрій Чайковський, Віталій Шрамко (Сергій Прохоров), Антон Гриценко (Андрій Баштаннік), Володимир Нечаєв, Денис Божко (Олександр Білий), Олексій Балабас (Віталій Рульов), Дмитро Спільняк (Олег Захаров), Максим Пшелуцький (Данило Бойко), Юрій Штурко, Максим Тарасюк.

Старший тренер: Олег Студніков.