"Кривбас" U-19 - "Львів" U-19 1:0

"Кривбас" U-19 - "Львів" U-19 1:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв третій матч чемпіонату серед юнацьких команд УПЛ. У 3 турі команда Віталія Косовського в рамках домашньої зустрічі здобула першу перемогу у сезоні, мінімально перегравши «Львів» U-19.

Червоно-білі з перших хвилин матчу почали пресингувати львів'ян, але гості надійно діяли у захисті. Гра відбувалась переважно в центрі поля, а перший гострий момент вдалось створили господарям лише на 19 хвилині: Циганков завдавав удару, але м'яч зрізався з ноги - поруч зі стійкою.

Антон знову міг відкрити рахунок у матчі під завершення тайму. На 41 хвилині Карпусь віддав чудову навісну передачу, яку прийняв Циганков. Нападник продемонстрував чудовий дриблінг, розібравшись з захистом, й потужно пробив по воротах, але м'яч пройшов в сантиметрах від стійки.

Друга половина гри проходила у в’язкій боротьбі. Відзначитись голом на 58 хвилині матчу могли гості, але на допомогу Хомі прийшла стійка. Гравці обох команд стали грати жорсткіше й почали часто фолити.

Одне з таких порушень гостей закінчилось призначенням штрафного. На 74 хвилині Ніколашин проривався у карний майданчик, але суперник сфолив проти півзахисника, після чого арбітр вказав на штрафний ударї. Удар Ніколашина: куля в карному майданчику знайшла Гопкала, який на 75 хвилині відкрив рахунок - 1:0.

Тож перший «домашній» матч «Кривбасу» U-19 й третій в рамках чемпіонату серед юнацьких команд УПЛ закінчився мінімальною перемогою. Червоно-білі в трьох матчах набрали 4 очки й починають готуватись до домашньої гри проти «Вереса» U-19.

3 вересня 2022 року. Чемпіонат України U-19-2022/2023. Прем'єр ліга. 3 тур. Київ. НТК ім. Віктора Баннікова. +18 градусів. Поле - 5.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Львів» U-19 (Львів) -  1:0 (0:0)

Арбітр: В'ячеслав Волков (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаївська область), Олексій Степаненко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Владислав Грицай (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків).

Гол: Ярослав Гопкало, 75.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 20. Ярослав Гопкало, 19. Захар Карпусь, 5. Ілля Козубенко, 3. Єгор Кокіль, 7. Святослав Матяш (23. Ілля Вдовиченко, 90+3), 8. Максим Мисляй, 17. Данило Панов (к) (21. Єгор Поздняков, 63), 2. Олександр Саєнко, 11. Антон Циганков, 9. Дмитро Чудак (10. Євген Ніколашин, 63).

Запасний: 12. Владислав Рябенко, 16. Ярослав Дружинін, 6. Артем Чехов.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Львів» U-19 (Львів): 1. Ілля Ольховий, 13. Тарас Михавко (15. Артем Дашковець, 66), 3. Ярослав Шандра, 6. Богдан Панчишин, 4. Василь Танчак, 5. Владислав Климак (к), 10. Віталій Михайлів, 8. Марко Кицун (17. Богдан Лянскоронський, 71), 7. Максим Мудрий (18. Богдан Вишинський, 81), 9. Костянтин Квас (16. Дмитро Матківський, 81), 11. Роман Ювхимець (14. Богдан Бідзінський, 46).

Запасний: 99. Володимир Шарун.

Старший тренер: Тарас Гвоздик.

Попередження: Данило Панов, 2. Ілля Козубенко, 10. Максим Мисляй, 21. Ярослав Гопкало, 58. Єгор Поздняков, 78. Євген Ніколашин, 78 - Владислав Климак, 78. Віталій Михайлів, 84.

Вилучення: Владислав Климак («Львів» U-19), 89 (друге попередження).