"Кривбас" U-19 - "Майстер м'яча" U-19 1:0

"Кривбас" U-19 - "Майстер м'яча" U-19 1:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 у матчі 4 туру чемпіонату U-19 Першої ліги вдома приймав харківський «Майстер м’яча» U-19.

Перші двадцять хвилин матчу пройшли в рівній грі, команди обмінювались атаками, але до завершального удару справа майже не доходила. Перший небезпечний момент створили господарі на 20 хвилині: після подачі з кутового на добиванні головою грає Єгор Меленівський, але м'яч пролітає вище воріт.

Поступово криворіжці заволоділи відчутною ініціативою та почали пресингувати харків'ян. На 30 хвилині подачу з правого флангу замикав в падінні Денис Шевченко, м'яч потрапив до рук воротаря. Гості грали від оборони, й зрідка контратакували. А на 37 хвилині футболістам «Кривбасу» U-19 вдалася хороша атака: так із-за меж карного майданчика потужно вдарив той же Денис Шевченко, - голкіпер харків'ян здійснив сейв.

Під час перерви господарі провели одну заміну: Іван Маціюк з'явився на полі замість Владислава Фундука. Другий тайм розпочався з активних дій господарів поля, наші футболісти одразу почали створювати небезпечні моменти, гра була жорстка та насичена, а більшість наших атак завершувались фолами гостей.

Так, під час чергової атаки червоно-білих на 58 хвилині жорстко у відборі зіграв захисник харків'ян, в результаті чого наш капітан Данило Панов отримав травму та не зміг продовжити гру, й замість нього на полі за U-19 дебютував новачок Ігор Гаврилиця. Й саме він в середині тайму в боротьбі віддав гольову передачу Дмитру Чернушкіну. Рахунок на табло 1:0.

Підопічні Віценця продовжували постійно пресингували та не підпускали гостей до своїх воріт. А також висіли на воротах суперника, й заслужено здобули перемогу. Наша команда мінімально перемагає у нелегкій битві та після чотирьох турів ділить першу сходинку одразу з двома суперниками.

Наступна гра відбудеться в Сумах 6 жовтня у 5 турі з командою «Барса» U-19.

29 вересня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. 50 глядачів. +15 градусів. Поле – 4.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Майстер м’яча» U-19 (Харків) – 1:0 (0:0)

Арбітр: Владислав Петренко (Запоріжжя).

Асистент арбітра: Євген Кушніренко, Кирило Ісаков (обидва - Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Даниїл Татаренко (Кривий Ріг).

Гол: Дмитро Чернушкін (Ігор Гаврилиця), 67.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Чернявський, 17. Данило Панов (к) (22. Ігор Гаврилиця, 65), 18. Дмитро Чернушкін (3. Костянтин Бебнев, 90+1), 9. Дмитро Чудак (21. Володимир Горобець, 90+3), 11. Денис Шевченко (14. Владислав Зубов, 87), 6. Андрій Демиденко, 2. Владислав Фундук (7. Іван Маціюк, 46), 5. Микола Ричко, 4. Єгор Меленівський, 13. Володимир Вілівальд, 8. Максим Мисляй.

Запасний: 12. Станіслав Волков.

Старший тренер: Віталій Віценець.

«Майстер м’яча» U-19 (Харків): 13. Олександр Заможський, 9. Владислав Ярмоленко (24. Данило Щорбінін, 72),  19. Богдан Мельник (3. Назар Шестіріков, 56), 80. Андрій Кравчук, 7. Костянтин Пікуза, 4. Рашид Рустамов (21. Даниїл Борисенко, 87), 16. Валерій Ольховик, 2. Нельсон Істомін, 88. Віктор Кобзар (к), 29. Юрій Аніщенко (11. Микита Мох, 87), 8. Данило Киськов.

Запасні: 1. Олександр Блаженко, 15. Микита Бедхов, 6. Володимир Стрижак.

Старший тренер: Артур Курличенко.

Попередження: Денис Шевченко, 39. Дмитро Чудак, 90+2 - Андрій Кравчук, 4. Владислав Ярмоленко, 34. Нельсон Істомін, 50. Назар Шестіріков, 58. Віктор Кобзар, 60.