"Кривбас" U-19 - "Маріуполь" U-17 3:0

"Кривбас" U-19 - "Маріуполь" U-17 3:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів матч 2 туру турніру пам'яті Віктора Прокопенка, який проходить у Маріуполі. Наша команда здобула три очки у грі проти «Маріуполя» U-17 - 3:0.

Червоно-білі з перших хвилин матчу взяли гру під свій контроль, пресингуючи суперника на його половині поля та не даючи змоги створювати атаки на свої ворота. Першим у зустрічі вдалось відзначитись Маціюку, який на 23 хвилині відкрив рахунок після виходу один на один - 1:0.

Після голу підопічні Віценця почали грати ще активніше, але забити бодай раз у першому таймі більше не вдалося. Другий тайм розпочався з потужного та, головне, точного удару Шевченка: на 49 хвилині він збільшує перевагу червоно-білих, рахунок на табло - 2:0.

Червоно-білі продовжували володіти відчутною перевагою, й на 85 хвилині крапку в матчі зі штрафного встановив один з новачків Рустамов - 3:0. Перемога у матчі дозволила червоно-білим стати одноосібним лідером групи Б, вони набрали 4 бали у двох матчах.

Заключний поєдинок в рамках групового етапу «Кривбас» U-19 проведе у вівторок, 8 лютого, проти «Металіста-1925» U-19, який сьогодні розійшовся миром із «Ярудом» - 2:2.

6 лютого 2022 року. Турнір пам'яті Віктора Прокопенка. Група Б. 2 тур. Маріуполь, Донецька область. СК «Іллічівець» (штучне поле). 17:00. 100 глядачів. +8 градусів. Поле - 5.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Маріуполь» U-17 (Маріуполь, Донецька обл.) - 3:0 (1:0)

Арбітр: Володимир Безлепкін (Маріуполь).

Асистенти арбітра: Максим Гришкін, Володимир Армяновський (обидва - Маріуполь).

Голи: Іван Маціюк, 23 (1:0). Денис Шевченко, 49 (2:0). Парвиз Рустамов, 85 (3:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Денис Бібіков (12. Микита Рибчинський, 46), 5. Ілля Ухань (2. Владислав Фундук, 46), 6. Андрій Демиденко (к), 17. Максим Шуров, 9. Данило Товстуха, 16. Руслан Войцеховський, 14. Ярослав Гопкало, 22. Ігор Гаврилиця (11. Денис Шевченко, 30), 7. Іван Маціюк (18. Парвиз Рустамов, 65), 15. Павло Белалов, 10. Дмитро Чудак.

Запасні: 8. Максим Мисляй, 4. Єгор Меленівський, 18. Парвиз Рустамов, 14. Данило Цегельний, 2. Олег Ратушний.

Старший тренер: Віталій Віценець.

«Маріуполь» U-17 (Маріуполь): 31. Михайло Семенчук (12. Олег Чернопольський, 46), 4. Артем Кучеров, 3. Микита Кільдіяров, 9. Даниїл Волошин, 7. Данило Поскребенко (23. Дмитро Чайка, 52), 21. Владислав Лимаренко, 8. Олександр Васильєв (к), 26. Артем Попков, 25. Святослав Білик, 22. Олексій Корольов, 24. Ренат Бєліков.

Запасні: 2. Ростислав Олійник, 14. Дмитро Дорошенко, 19. Богдан Сербул, 15. Марк Симкович, 18. Валерій Дяденко.

Старший тренер: Вадим Шерепа.