"Кривбас" U-19 - "Металіст 1925" U-19 0:0

"Кривбас" U-19 - "Металіст 1925" U-19 0:0}

«Кривбас» U-19 провів черговий матч чемпіонату України серед юнацьких команд. Сьогодні у 14 турі наша команда вперше в сезоні зіграла вдома, у Кривому Розі, приймаючи харківський «Металіст 1925» U-19. Поєдинок проти харків'ян розпочався жваво, адже це була перша домашня гра, тому градус відповідальності у команди був високим.

Відкрити рахунок у матчі першими могли господарі поля вже на 5 хвилині, але мʼяч після сильного удару Карпуся пролетів вище воріт. Гра була в цілому рівною, команди час від часу перевіряли кіперів один одного пострілами з середніх та дальніх дистанцій, але до взяття воріт справа не доходила. Гості мали чудовий шанс відкрити рахунок на 34 хвилині, але Богдан Хома двічі поспіль реально врятував свою команду.

На початку другого тайму червоно-білі вже грали в більшості. Арбітр на 50 хвилині вилучив Обінайю після того, як той отримав попередження й одразу почав некоректно висловлюватись на адресу лайнсмена. На 64 хвилині Ілля Ухань здійснив фланговий прохід й віддав точний пас на Антона Циганкова. Нападник пробивав з хорошої позиції, але, на жаль, слабувато й кіпер забрав снаряд.

Хоч «Кривбас» U-19 й грав у більшості, але дотиснути суперника підопічним Віталія Косовського, на жаль, так і не вдалось. Хоча, слід зазначити, що свої моменти мали і гості. Тож перший домашній матч «Кривбасу» U-19 й чотирнадцятий в рамках чемпіонату серед юнацьких команд УПЛ закінчився нічиєю - 0:0.

Наступну гру підопічні Віталія Косовського проведуть знову у Кривому Розі проти «Дніпра-1» U-19 у 15 турі, у неділю, 27 листопада.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 14 тур.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Металіст 1925» U-19 (Харків) - 0:0

19 листопада 2022, субота. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 12:00. +9 градусів.

Арбітр: Владислав Орендочка (Полтава).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Олександр Брикун (Харків).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 20. Ярослав Гопкало (16. Ярослав Дружинін, 79). 19. Захар Карпусь, 22. Арсеній Кілєвий, 8. Максим Мисляй, 5. Ілля Козубенко, 17. Данило Панов (к), 7. Парвіз Рустамов (21. Святослав Матяш, 79). 2. Олександр Саєнко (9. Дмитро Чудак, 46), 11. Антон Циганков (15. Богдан Пасічний, 90+2), 4. Ілля Ухань.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 18. Сергій Башлаєв, 3. Єгор Кокіль, 23. Ілля Вдовиченко, 32. Ігор Омельченко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Металіст 1925» U-19 (Харків): 13. Ігор Потімков (к), 21. Ростислав Гуренко, 23. Денис Козловський, 4. Вадим Хохлов (26. Денис Кондратюк, 46), 14. Єгор Потапенко, 44. Андрій Демиденко, 25. Валентин Валієв (17. Артем Нижник, 57), 8. Самуель Обінайя, 20. Іван Оробець, 33. Ігор Енріке Да Сілва Ногейра, 9. Владислав Островський (5. Владислав Мезенцев, 90+1).

Запасний: 12. Кирило Іванніков, 95. Єгор Коваль, 6. Артем Сабалаєв, 11. Олексій Плічко.

Старший тренер: Роман Мельник.

Попередження: Данило Панов, 32. Парвіз Рустамов, 50. Ілля Ухань, 75. Максим Мисляй, 84 - Самуель Обінайя, 50. Єгор Потапенко, 85.

Вилучення: Самуель Обінайя («Металіст 1925» U-19), 50 (друге попередження).