"Кривбас" U-19 - "Металіст" U-19 1:3

"Кривбас" U-19 - "Металіст" U-19 1:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 28 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у рідних стінах поступився харківському «Металісту» U-19.

У минулому році в першому колі червоно-білі також програли харківʼянам, з хокейним рахунком – 3:5. Тоді один з голів у ворота суперника забив Вілівальд, який сьогодні пропускав зустріч через дискваліфікацію. Щодо гри, то початок видався рівним. На 14 хвилині гру перервала повітряна тривога.

Вимушена перерва тривала понад годину. Й після розминки команди повернулись на поле. Після цього трохи активнішими попереду виглядали гості. Саме вони й забили на 29 хвилині. Криворіжці не встигли за Кайдаловим, який вийшов тет-а-тет з Хомою, обіграв нашого капітана та забивав вже у порожні ворота – 0:1.

Наша команда пішла вперед відіграватись, але створити якусь небезпеку біля воріт суперника не зуміла. А от гості в одній з останніх атак у першому таймі забили вдруге.  Цвіренка вивели один на один з Хомою (в момент передачі було дуже схоже на офсайд), який точно пробив у ближній кут – 0:2.

Після перерви криворіжці виглядали вже активнішими. Але забити знову вдалось «Металісту» U-19. Синчук з пенальті втретє засмутив Хому – 0:3. «Кривбас» U-19 не полишав надій на порятунок, але свої моменти використати не зумів. Після одного з гострих ударів Матяша тільки стійка врятувала гостей від голу. І все ж наша команда не пішла з поля без голу.

Мулик заробив пенальті й сам же його реалізував, сильно пробивши під поперечку майже по центру – 1:3. На жаль, поступаємось. Тепер попереду - тільки два виїзних матчі, проти «Металіста 1925» U-19 та «Дніпра-1» U-19.

24 травня 2023, середа. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 28 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +24 градуси. Поле - 4.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Металіст» U-19 (Харків) - 1:3 (0:2)

Арбітр: Вероніка Васильченко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Данило Руденко (Кременчук), Констянтин Ожійов (Суми).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов`янськ).

Голи: Данило Кайдалов, 29 (0:1). Олександр Цвіренко, 45+1 (0:2). Геннадій Синчук, з пенальті, 65 (0:3). Володимир Мулик, з пенальті, 90+3 (1:3).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома (к), 3. Кирило Крамаренко, 4. Тарас Татаренко (20. Ярослав Гопкало, 60), 5. Ілля Козубенко, 6. Дмитро Брацюнь, 10. Святослав Матяш, 15. Богдан Пасічний, 16. Ярослав Дружинін (18. Віктор Білоконь, 83), 22. Олександр Сагієнко (2. Данило Чалик, 73), 17. Ілля Вдовиченко (11. Володимир Мулик, 60), 21. Сергій Конюхов (8. Артем Юрченко, 46).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 23. Ігор Омельченко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Металіст» U-19 (Харків): 1. Сергій Шумілов, 4. Олексій Горяінов, 8. Кирило Дігтярь, 29. Єгор Абрамов, 17. Даніїл Приходько (15. Владислав Бабков, 73), 9. Даніїл Тепляков, 23. Даніель Вернаттус (к) (16. Роман Горенко, 73), 11. Олександр Цвіренко (21. Максим Оріховський, 73), 10. Геннадій Синчук (3. Ярослав Карпізін, 83), 19. Данило Кайдалов (26. Максим Грищенко, 83), 7. Єгор Красніков.

Запасні: 97. Дмитро Панченко, 25. Герман Папст.

Старший тренер: Олександр Горяінов.

Попередження: Ілля Вдовиченко, 21. Тарас Татаренко, 23. Святослав Матяш, 37. Дмитро Брацюнь, 48. Олександр Сагієнко, 56 - Геннадій Синчук, 63. Олексій Горяінов, 90+3.