"Кривбас" U-19 - "Минай" U-19 1:0

"Кривбас" U-19 - "Минай" U-19 1:0}

Криворізький «Кривбас» U-19  зіграв черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 6 турі команда Віталія Косовського приймала ужгородький «Минай» U-19 й здобула другу перемогу в сезоні. З перших хвилин матчу наші хлопці взяли ініціативу під свій контроль, червоно-білі постійно пресингували суперника й нав'язували свою гру на чужій половині поля.

Криворіжці гнули свою лінію, не даючи гостям грати у свій футбол, а на 32 хвилині матчу Антон Циганков після класної навісної передачі від капітана команди Іллі Уханя майстерно розібрався у ситуації, й влучно пробив головою - 1:0.

Після забитого голу червоно-білі ще більше відчули перевагу, це було помітно в командних діях, але забити хоча б ще раз у першому таймі не вдалося. На другий тайм господарі як і раніше були налаштовані серйозно, наші футболісти довго не відсиджувались на своїй половині поля й постійно атакували ворота: на 49 хвилині Парвіз Рустамов небезпечно пробивав у ближній кут, але Владислав Савченко відвів загрозу парирувавши м'яча на кутовий.

Тут же подача з кутового могла завершитись результативно, але кіпер суперника зноу здійснив сейв. Це вже Антон Циганков був близький до другого забитого м'яча. Друга половина тайму пройшла відносно у центрі поля, команди обмінювались моментами, але забити ще бодай одного нікому не вдалось.

Підопічні Косовського здобули важливу перемогу, другу в сезоні, та вже почали підготовку до гри з «Чорноморцем» U-19, яка відбудеться 13 жовтня.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 6 тур.

8 жовтня 2022, субота. Київ. НТК ім. Віктора Баннікова. 12:00. +19 градусів.

«Кривбас» U-19 Кривий Ріг - «Минай» U-19 Ужгород - 1:0 (1:0)

Арбітр: Артем Артеменко (Миколаїв).

Асистенти арбітра: Євген Слюсар (Київ), Геннадій Мустафаєв (Харків).

Четвертий арбітр: Олексій Бородавка (Київ), Артем Тищенко (Слов'янськ).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Гол: Антон Циганков (Ілля Ухань), 32.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 20. Ярослав Гопкало, 19. Захар Карпусь (21. Святослав Матяш, 69), 22. Арсеній Кілєвий (16. Ярослав Дружинін, 80), 8. Максим Мисляй (9. Дмитро Чудак, 90+1), 5. Ілля Козубенко, 10. Єгор Поздняков (7. Данило Панов, 69), 7. Парвіз Рустамов (23. Ілля Вдовиченко, 80), 2. Олександр Саєнко, 4. Ілля Ухань (к), 11. Антон Циганков.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 3. Єгор Кокіль, 6. Артем Чехов, 15. Марк Шевчик.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Минай» U-19 (Ужгород): 1. Владислав Савченко, 23. Олексій Авраменко, 73. Денис-Павло Махінка (к), 67. Валентин Цибик, 8. Євген Волошин, 55. Дмитро Диянчук, 65. Назарій Пастернак, 16. Ерік Калінець, 77. Юрій Каганець (14. Сергій Сафаров, 61), 87. Андрій Дудас, 9. Назар Попович (7. Ярослав Караман, 82).

Старший тренер: Сергій Мізін.

Попередження: Парвіз Рустамов, 10. Ілля Ухань, 80 - Денис-Павло Махінка, 39. Євген Волошин, 49.