"Кривбас" U-19 - "Минай" U-19 5:0

"Кривбас" U-19 - "Минай" U-19 5:0}

Сьогодні у 30 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 вдома не залишив шансів закарпатському «Минаю» U-19. Наша команда володіла відчутною перевагою усі 90 хвилин та втілила її у пʼять голів без відповіді на різний смак.

На 12 хвилині послі прострілу справа Мігуцький розстріляв ворота, забивши свій дебютний гол за команду – 1:0! На 40 хвилині Кілєвий пробивав по воротам – мʼяч зрикошетив від ноги Гайдука та пірнув у дальній кут – 2:0. Після перерви майже одразу забив Матяш, який вдало зіграв на добиванні – 3:0.

Гру декілька разів переривали тривоги, але це не завадило нашим хлопцям забити ще двічі та відсвяткувати розгромну перемогу. Кілєвий класним ударом поцілив у дальню девʼятку – 4:0, й крапку поставив Попов, який також забив свій дебютний гол Попов, який влучно пробив після подачі з кутового – 5:0! «Кривбас» U-19 завершує сезон на 7 сходинці.

24 травня 2024, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 30 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 11:00. +26 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Минай» U-19 (с. Минай, Закарп. обл.) - 5:0 (2:0)

Арбітр: Владислав Петренко (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Данило Руденко (Кременчук).

Четвертий арбітр: Ростислав Дубина (Дніпро).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Словʼянськ).

Голи: Станіслав Мігуцький, 12 (1:0). Максим Гайдук, у власні ворота, 40 (2:0). Святослав Матяш, 47 (3:0). Арсеній Кілєвий, 79 (4:0). Назар Попов, 83 (5:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Погорілий, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко, 7. Арсеній Кілєвий (13. Богдан Пасічний, 81), 8. Ярослав Шевченко (к), 10. Станіслав Матяш (19. Захар Карпусь, 81), 17. Рамір Губенко, 20. Ілля Сльота, 22. Олександр Гладков (21. Олександр Каменський, 46), 26. Дмитро Мурашко (24. Назар Попов, 67), 27. Станіслав Мігуцький (18. Дмитро Євчев, 59).

Запасні: 12. Ігор Омельченко, 4. Артем Олексенко, 5. Данііл Корнієнко, 6. Тарас Татаренко.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Минай» U-19 (Минай): 1. Максим Росул (71. Остап Доброштан, 46), 44. Максим Гайдук (5. Юрій Лозинський, 58), 22. Захар Фалісей, 9. Богдан-Юліан Вишинський (17. Юрій Вергун, 67), 21. Віталій Рожко, 7. Віталій Михайлів (к) (15. Маркіян Літепло, 53), 32. Богдан Бідзінський, 91. Юрій Болюк, 11. Владислав Мендрук, 10. Владислав Волчков, 20. Олександр Ковбаснюк.