"Кривбас" U-19 - "Оболонь" U-19 2:1

"Кривбас" U-19 - "Оболонь" U-19 2:1}

Сьогодні у 20 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 в рідних стінах мінімально переграв київську «Оболонь» U-19. Поєдинок видався непростим для обидвох команд.

В дебюті активніше виглядали господарі, але забити вдалось гостям. Після подачі зі стандарту Омельченко помилився на виході, до мʼяча не дістався – Кляцький виграв другий поверх та відкрив рахунок – 0:1. Криворіжці заволоділи ініціативою та провели ряд небезпечних атак. Забити вдалось на 33 хвилині, коли пройшла класна атака по центру.

Кілєвий відпасував на Циганкова, який зумів пробити з-під захисника у ближній кут – 1:1. Після перерви перевага криворіжців стала ще більшою. На 66 хвилині Бутенко виконав флангову подачу справа на Матяша, який ударом головою вразив ворота - 2:1! Кінцівка залишилась повністю за «Кривбасом» U-19, який довів справу до перемоги.

Був свій шанс і у киян, але після непоганого удару з середньої дистанції за нас зіграла стійка. Наступний матч наша юнацька команда проведе у найближчу пʼятницю, 15 березня, знову вдома у 21 турі проти однолітків з «Колоса».

8 березня 2024, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 20 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +4 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Оболонь» U-19 (Київ) – 2:1 (1:1)

Арбітр: Богдан Черницький (Полтава).

Асистенти арбітра: Данило Руденко (Кременчук), Олексій Кравченко (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Михайло Кляцький, 9 (0:1). Антон Циганков (Арсеній Кілєвий), 33 (1:1). Святослав Матяш (Тимур Бутенко), 66 (2:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов (4. Роберт Газазян, 67), 3. Кирило Крамаренко, 5. Данііл Корнієнко, 7. Арсеній Кілєвий (к) (19. Захар Карпусь, 74), 8. Ярослав Шевченко, 9. Антон Циганков, 16. Тимур Бутенко (15. Богдан Пасічний, 54), 17. Рамір Губенко, 22. Олександр Каменський (10. Святослав Матяш, 46), 28. Станіслав Мігуцький (18. Дмитро Євчев, 54).

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 6. Тарас Татаренко, 11. Дмитро Мурашко, 20. Артем Олексенко, 21. Ростислав Плотко, 23. Олександр Постемський, 24. Олександр Гладков.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Оболонь» U-19 (Київ): 31. Денис Марченко, 91. Ростислав Лящук, 66. Максим Григоренко, 30. Владислав Григоренко (70. Кіріл Корх, 46), 27. Євгеній Коцюбайло (41. Денис Бондаренко, 46), 22. Олександр Фещенко, 18. Євгеній Даниленко (к), 21. Олександр Козлов, 77. Максим Куделін (6. Олег Гульцев, 69), 69. Михайло Кляцький, 90. Тарас Лях (44. Максим Зоренко, 59).

Запасні: 36. Максим Сапожніков, 79. Данило Остапець, 32. Гліб Наливайко.

Старший тренер: Євгеній Лозінський.

Попередження: Олександр Каменський, 14. Кирило Крамаренко, 45+1 - Кіріл Корх, 54. Олександр Козлов, 77.