"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 0:2

"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 0:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 23 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у домашніх стінах приймав «Олександрію» U-19.

Наша команда налаштувалась на суперника після декількох поспіль невдач так як треба, це і продемонструвала сама гра. У першому таймі ми побачили рівний футбол. Шанси забити були як у господарів, так і гостей. «Кривбас» U-19 заробив перспективний штрафний у кінцівці тайму, але Кілєвий влучив у стінку. В цілому криворіжці виглядали дуже непогано на фоні одного з лідерів.

Після перерви малюнок гри не змінився: червоно-білі ні в чому не поступались опоненту, а в деяких моментах навіть його перегравали. Ключовий момент поєдинку стався на 74 хвилині матчу. Пішла подача з правого флангу атаки гостей: Татаренко поборовся за мʼяч з Давиденком, й обидва опинились на газоні. Арбітр вказує на 11-метрову позначку.

Насправді, на хвилину здалось, що це якийсь такий гумор від рефері, адже фолу з нашої сторони там точно не було. Тим паче, якщо подивитись повтор епізоду, то виникають питання, хто саме порушував правила. Але, на жаль, арбітр прийняв таке рішення. Сам «постраждалий» й реалізував пенальті. Хома майже дотягнувся до мʼяча, але парирувати снаряд не зумів – 0:1.

По гарячих слідах «Олександрії» U-19 вдалось забити вдруге. Радченко виконував подачу зі штрафного – мʼяч нікого не зачепив та опинився у дальньому куті воріт Хоми – 0:2. Кінцівка поєдинку пройшла на половині поля олександрійців, але забити не судилось. Мулика виводили тет-а-тет з воротарем, але Володимиру не вистачило сантиметрів, аби зачепитись за мʼяч.

28 квітня 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 23 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +13 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» U-19 (Олександрія, Кіровогр. обл.) - 0:2 (0:0)

Арбітр: Олексій Гаркуша (Житомир).

Асистенти арбітра: Артем Голік (Запоріжжя), Олексій Кравченко (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Іван Давиденко, з пенальті, 74 (0:1). Максим Радченко, 79 (0:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома (к), 4. Тарас Татаренко, 6. Дмитро Брацюнь, 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш (18. Віктор Білоконь, 90+1), 14. Володимир Вілівальд, 15. Богдан Пасічний (8. Артем Юрченко, 90+1), 17. Ілля Вдовиченко, 22. Володимир Мулик (9. Тарас Лях, 87), 21. Сергій Конюхов (16. Ярослав Дружинін, 83), 24. Марк Шевчик (20. Ярослав Гопкало, 87).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 2. Данило Чалик, 16. Олексій Сагієнко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

ФК «Олександрія» U-19 (Олександрія)1. Микита Мінчев, 23. Данііл Романенко, 41. Микита Ситников, 4. Денис Гарькавенко, 12. Демʼян Чубатий (18. Єгор Капустян, 60), 11. Назар Кайда, 16. Іван Матюшенко (к) (21. Владислав Шаповалов, 60), 10. Максим Радченко, 19. Єгор Гунічев, 22. Дмитро Шостак, 17. Іван Давиденко (9. Владислав Черненко, 83).

Запасні: 31. Єгор Таран, 79. Віктор Долгий, 8. Андрій Бойко, 14. Владислав Атаманчук, 24. Михайло Міщенко, 20. Єгор Комишан.

Старший тренер: Віктор Бицюра.

Попередження: Тарас Татаренко, 74 - Іван Давиденко, 63. Владислав Шаповалов, 64. Єгор Гунічев, 76.

Вилучення: Єгор Гунічев («Олександрія» U-19), 81 (друге попередження).