"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 0:5

"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 0:5}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший контрольний матч у новому році. Суперником нашої команди сьогодні була «Олександрія» U-19.

Олександрійці є одним з лідерів сезону U-19, й до перерви оновлений склад криворіжців плюс новачки гідно протистояли опоненту. Проходили непогані флангові атаки, але, на жаль, не було завершення. А от гості своїм чи не першим шансом скористались сповна. Шостак вибіг один на один з Рябенко, обіграв того й забивав вже у порожні ворота.

За пʼять хвилин перевагу «Олександрії» U-19 у рахунку подвоїв Базаєв, який точно пробив низом у дальній кут з меж карного майданчика. У перерві та другому таймі Віталій Косовський провів ряд замін, вийшли ряд гравців, які перебувають у команді на перегляді.

Але незіграність далась взнаки, й суперник забив у ворота Рябенка ще три голи. Більшість голів сьогодні червоно-білі пропустили через прості помилки, й у тренерського штабу команди попереду розбір та аналіз дій підопічних, чого так сталось.

«Кривбас» U-19 програє у першому спарингу року та продовжує готуватись до другої частини сезону у Кривому Розі.

4 лютого 2023 року. Контрольний матч №1. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 70 глядачів. 0 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Олександрія» U-19 (Олександрія, Кіровогр. обл.) – 0:5 (0:2)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Левченко, Станіслав Тохов (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Дмитро Шостак, 26 (0:1). Ярослав Базаєв, 31 (0:2). Денис Голуб, 55 (0:3). Олександр Євтушенко, 81 (0:4). Андрій Андрейчук, 90 (0:5).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Владислав Рябенко, Данило Чалик, Ілля Козубенко (к), новачок, Марк Шевчик, Ярослав Дружинін, новачок, Кирило Крамаренко, новачок, Богдан Пасічний, новачок.

Запасні: новачки-7.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Олекcандрія» U-19 (Олександрія) (стартовий склад): Єгор Таран, Андрій Бойко, новачок, Павло Західний, Єгор Капустян, Даниїл Ващенко, новачок, Владислав Черненко, Назар Кайда, Ярослав Базаєв, Дмитро Шостак.

Запасні: Богдан Сметанко, Владислав Атаманчук, Данило Романенко, Дмитро Макаров, Олександр Євтушенко, Андрій Андрейчук, Назар Олексюк, Іван Давиденко, Єгор Комишан, Шаповалов, Пирковський.

Старший тренер: Віктор Бицюра.