"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 1:2

"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 1:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 у домашньому матчі 16 туру чемпіонату України серед юнацьких команд поступився «Олександрії» U-19.

Поєдинок проти одного з лідерів минулого сезону розпочався для нашої команди краще не придумаєш. Вже на 20 хвилині Володимир Мулик заробив пенальті. Після вкидання з аута Данііл Ващенко сфолив проти нашого форварда у власному карному майданчику. До виконання 11-метрового підійшов капітан господарів Володимир Вілівальд та спокійно розвів мʼяч та воротаря по різним кутах – 1:0!

Але невдовзі гостям пощастило відігратись. Після подачі зі стандарту грубо помилився на виході Ігор Омельченко. Й Денис Гарькавенко забивав вже у майже порожні ворота – 1:1. За чотири хвилини олександрійці залишились у меншості після грубого фолу на бровці Ващенка проти Захара Карпуся. Справедлива друга жовта та вилучення з поля.

«Кривбас» U-19 перехопив ініціативу у більшості, але до перерви забити не вдалось. В одному з моментів Сергій Конюхом якимось дивом впритул не влучив у площину воріт, граючи на добиванні. У другому таймі криворіжці виглядали активніше попереду, але пропустили.

На 59 хвилині Єгор Камишан знайшов можливість пробити з меж карного майданчика, й після рикошету мʼяч влетів у дальній кут – 1:2. До кінця гри гоподарі провели безліч атак, деякі з них були реально гострі, але захист гостей втримав мінімальну перемогу.

1 грудня 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 16 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +10 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Олександрія» U-19 (Олександрія, Кіровогр. обл.) – 1:2 (1:1)

Арбітр: Олексій Бородавка (Житомир).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харків), Олексій Кравченко (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Словʼянськ).

Голи: Володимир Вілівальд, з пенальті, 20 (1:0). Денис Гарькавенко, 31 (1:1). Єгор Комишан, 59 (1:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 32. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 4. Роберт Газазян, 5. Ілля Козубенко, 7. Арсеній Кілєвий, 11. Володимир Мулик (10. Святослав Матяш, 62), 14. Володимир Вілівальд (к), 16. Тимур Бутенко (19. Захар Карпусь, 31), 18. Дмитро Євчев, 21. Сергій Конюхов, 22. Олександр Каменський (9. Антон Циганков, 46).

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 3. Кирило Крамаренко, 6. Тарас Тарасенко, 15. Богдан Пасічний, 17. Ілля Вдовиченко, 24. Назар Попов.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«Олександрія» U-19 (Олександрія): 1. Віктор Долгий, 8. Андрій Бойко, 3. Єгор Цевух, 18. Денис Гарькавенко, 29. Дем'ян Чубатий (к), 20. Данііл Ващенко, 5. Денис Бредельов (73. Назар Прокопенко, 68), 10. Максим Радченко (23. Євген Усенко, 86), 7. Ярослав Базаєв (95. Михайло Міщенко, 62), 22. Олександр Жадан (14. Артем Петрик, 62), 9. Єгор Комишан (6. Денис Кубенко, 68).

Запасні: 31. Єгор Таран, 79. Роман Шерехора, 66. Сергій Ткачук, 91. Давид Благодарний, 19. Андрій Васін.

Старший тренер: Віктор Бицюра.

Попередження: Ілля Козубенко, 36. Ілля Каплунов, 66. Захар Карпусь, 69. Антон Циганков, 87. Святослав Матяш, 90+3 - Єгор Цевух, 14. Данііл Ващенко, 33. Денис Кубенко, 88.

Вилучення: Данііл Ващенко («Олександрія»), 35 (друге попередження).