"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 2:0

"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 2:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 продовжує грати контрольні матчі на зимових зборах в режимі нон-стоп. Пʼятим суперником команди Олексія Прилепова у 2024 році став міцний ФК «Олександрія» U-19 і господарі нарешті перемогли опонента, чого не вдавалось зробити більше року.

Наша команда зустрічається з олександрійцями доволі часто: як в чемпіонаті, так і в міжсезоння. Сьогодні «Кривбас» U-19, який виступав експериментальним складом, вже у першому таймі забив два мʼячі, зробивши вагому заявку на перемогу. Антон Циганков відкрив рахунок після низового удару з меж карного майданчика - 1:0, а невдовзі Богдан Пасічний розстріляв ворота впритул після передачі справа - 2:0.

У другому таймі у складах обох команд грали переважно свіжі виконавці. Моменти мали й ті, й ті. Але рахунок більше не змінювався. Криворіжці здобувають третю перемогу у 2024 році. Наступний спаринг - 10 лютого вдома проти кропивницької «Зірки», учасника ЧУ серед аматорів.

2 лютого 2024, пʼятниця. Зимові збори-2024. Контрольний матч №5. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +3 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Олександрія» U-19 (Олександрія, Кіровогр. обл.) – 2:0 (2:0)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Максим Левченко (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Антон Циганков, 25 (1:0). Богдан Пасічний, 29 (2:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Дмитро Погорілий (к), Іван Сльозка, Кирило Крамаренко, Данило Корнієнко, Рамір Губенко, Ярослав Шевченко, Богдан Пасічний, Тимур Бутенко, Антон Циганков, Олександр Каменський, Євген Маяков.

Запасні: Олег Сурдов, Ілля Каплунов, Роберт Газазян, Дмитро Мурашко, Артем Олексенко, Олександр Гладков, Ростислав Плотко, Захар Карпусь, Ілля Сльота, Станіслав Мігуцький, новачок.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Олександрія» U-19 (Олександрія) (стартовий склад): Роман Шерехора, Денис Бойко, Сергій Ткачук, Мар'ян Бац, Давід Благодарний, Єгор Цевух, Денис Бредельов, Назар Кайда (к), Владислав Черненко, Олександр Жадан, Михайло Міщенко.

Запасні: Артем Хаванюк, Марат Дзюбін, Дем'ян Чубатий, Максим Радченко, Владислав Матковський, Артем Петрик, Андрій Васін, Єгор Комишан, Денис Кубенко.

Старший тренер: Віктор Бицюра.