"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 4:4

"Кривбас" U-19 - "Олександрія" U-19 4:4}

«Кривбас» U-19 в третьому спарингу на літніх зборах розписав вдома суперрезультативну нічию з однолітками «Олександрії». Перший тайм залишився за гостями, які забили три голи без відповіді у наші ворота. 0:3 - на перерву.

Але в другому таймі криворіжці здійснили справжній камбек, не тільки відігравшись, а і вийшовши вперед! Голи Шевченка-дубль, а також Каменського і Пукліча перевернули все з ніг на голову – 4:3! На жаль, втримати перемогу не вдалось. В кінцівці гості зрівняли рахунок. Бойова нічия – 4:4. Перший збір для червоно-білих завершено.

12 липня 2024, пʼятниця. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №3. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 11:30. +36 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ФК «Олександрія» U-19 (Олександрія, Кіровогр. обл.) - 4:4 (0:3)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Левченко, Олексій Гавеля (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Андрій Васін (0:1). Сергій Ткачук (0:2). Владислав Черненко (0:3). Ярослав Шевченко (1:3). Ярослав Шевченко (2:3). Данило Пукліч (3:3). Олександр Каменський (4:3). Євгеній Горбатов (4:4).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Нікіта Кріпак, Ілля Сльота, Євген Маяков, Ілля Каплунов, Дмитро Євчев, Ярослав Шевченко (к), Єгор Сотніков, Тимур Бутенко, Святослав Матяш, Володимир Мулик, Олександр Гладков.

Запасні: Артем Дударенко, Данііл Корнієнко, Ростислав Плотко, Іван Сльозка, Дмитро Мурашко, Богдан Пасічний, Рамір Губенко, Матвій Боднар, Станіслав Мігуцький, Назар Попов, Данило Пукліч.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Олександрія» U-19 (Олександрія) (стартовий склад): Роман Шерехора, Марат Дзюбін, Сергій Ткачук, Євген Усенко, Владислав Черненко, Родіон Плакса, Омельченко, Андрій Васін, Михайло Міщенко, новачок, новачок.

Запасні: Данило Заєць, Роман Зінченко, новачок, Володимир Іванець, новачок, Артем Вольвак, Олександр Грузін, новачок, Кирило Сідєльніков, Євгеній Горбатов, Дмитро Нікулін, новачок, Денис Бредельов, Максим Біленко, Євгеній Горбатов, Ігор Устинов.

Старший тренер: Олександр Карпов.