"Кривбас" U-19 - "Олімпік" U-19 6:0

"Кривбас" U-19 - "Олімпік" U-19 6:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів перший контрольний матч після закінчення першої половини сезону чемпіонату U-19, впевнено здолавши вдома кропивницький «Олімпік» U-19.

На штучне поле «Спарта» за червоно-білих у стартовому складі вийшли декілька новачків, футболісти знаходяться на перегляді у нашому клубі, тому важливо для них було себе проявити з найкращого боку.

Початок матчу пройшов у центрі поля, футболісти «Кривбасу» U-19 раз по раз перевіряли голкіпера гостей середніми та дальніми ударами. Перший небезпечний момент створив наш Андрій Демиденко: опорний півзахисник пройшов півкоманди й потужно пробив - м'яч пролетів біля стійки.

Господарі матчу не припиняли насідати на ворота гостей і на 20 хвилині відкрили рахунок! Новачок з меж карного майданчика не залишив шансів кіперу – 1:0! Червоно-білі одразу ж могли подвоїти перевагу, але воротар зіграв надійно. На 36 хвилині подачу з кутового замкнув Володимир Вілівальд, рахунок у матчі - 2:0.

Наприкінці першого тайму Денис Шевченко, на жаль, травмувався, замість нього на поле виходить Ігор Гаврилиця, який на 41 хвилині матчу замкнув передачу від партнера - 3:0 на користь «Кривбасу» U-19. На початку другого тайму Дмитро Чудак потужнім ударом метрів з десяти робить рахунок в матчі 4:0.

Через деякий час Ігор Гаврилиця, обігравши захисників «Олімпіка» на фланзі, віддав чудову передачу Чудаку, котрий робить рахунок 5:0. Підопічні Віценця продовжували постійно пресингували та не підпускали гостей до своїх воріт, а на 87 хвилині Іван Маціюк з-за меж карного майданчика влучно пробив у ближній кут низом - 6:0. Із перемогою!

13 листопада 2021 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. +8 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Олімпік» U-19 (Кропивницький) - 6:0 (3:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Олександр Підвалюк, Андрій Кучер (обидва - Кривий Ріг).

Голи: новачок, 20 (1:0). Володимир Вілівальд, 36 (2:0). Ігор Гаврилиця, 41 (3:0). Дмитро Чудак, 55 (4:0). Дмитро Чудак, 62 (5:0). Іван Маціюк, 87 (6:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): Дмитро Чернявський (Станіслав Волков), новачок, Костянтин Бебнев, Володимир Вілівальд (Єгор Меленівський), Андрій Демиденко (Іван Маціюк), Данило Панов (к) (Дмитро Чернушкін), Олександр Мусолітін (Дмитро Чудак), новачок, Максим Мисляй (Владислав Зубов), Денис Шевченко (Ігор Гаврилиця), новачок.

Старший тренер: Віталій Віценець.

«Олімпік» U-19 (Кропивницький): новачок, Кінгслі Окафор (Микола Андрієнко), Тошор Колінз, Микола Донченко, Владислав Калмиков, Артем Коряченко, Андрій Павлов (Дмитро Андрієнко), Артем Саркисян, Сергій Скляниченко (к) (Бессала), Емануель Нанапере (Дмитро Донцов), Трезор.

Старший тренер: Юрій Кевлич.