"Кривбас" U-19 провів двосторонку: "білі" перемогли "помаранчевих"

"Кривбас" U-19 провів двосторонку: "білі" перемогли "помаранчевих"}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв двосторонній матч, заповнюючи паузу в чемпіонаті України серед юнацьких команд. Білі та помаранчеві маніжки вдягнули підопічні Віталія Косовського й продемонстрували чудовий результативний футбол.

Перша ж атака футболістів у білих манішках закінчилась голом: подачу з флангу головою замкнув Антон Циганков - 1:0. Другий гол вдалось забити зноу ж таки Циганкову: нападник продемонстрував хороший дриблінг й потужно пробив у кут воріт - 2:0. Третій гол в матчі перед свистком на перерву провів Данило Панов - 3:0.

У другому таймі «помаранчеві» одразу побігли вперед, почали пресингувати команду «білих», але забити бодай одного разу у відповідь не змогли. Підсумковий рахунок матчу - 3:0 на користь команди «білих».

Наразі червоно-білі продовжують підготовку до юнацького чемпіонату УПЛ, де у 5 турі, 1 жовтня, зустрінуться з «Зорею» U-19.

23 вересня 2022 року. Двосторонній матч. Кривий Ріг. 11:00. +15 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві) - 3:0 (3:0)

Голи: Антон Циганков, 2 (1:0). Антон Циганков, 24 (2:0). Данило Панов, 29 (3:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі): 1. Богдан Хома, 2. Ілля Ухань, 3. Новачок. 4. Єгор Кокіль, 5. Володимир Вілівальд, 6. Данило Панов, 7. Єгор Поздняков, 8. Ярослав Дружинін, 9. Антон Циганков, 10. Новачок, 11. Захар Карпусь.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві): 1. Владислав Рябенко, 2. Новачок, 3. Ілля Козубенко, 4. Новачок, 5. Артем Чехов, 6. Арсеній Кілєвий, 7. Ярослав Гопкало, 8. Богдан Пасічний, 9. Парвіз Рустамов, 10. Максим Мисляй, 11. Новачок.

Старший тренер: Віталій Косовський.