"Кривбас" U-19 провів двосторонку: "помаранчеві" переграли "білих"

"Кривбас" U-19 провів двосторонку: "помаранчеві" переграли "білих"}

Минулої суботи криворізький «Кривбас» U-19 провів двосторонній контрольний матч. «Білі» та «помаранчеві» зійшлись у двобої в форматі два тайми по 35 хвилин. Перший тайм переможця не виявив.

А от у другій 45-хвилинці голи Козубенка та Вдовиченка принесли перемогу «помаранчевим». У складах обох команд відзначимо багато футболістів на перегляді. «Кривбас» U-19 продовжує підготовку до другої частини сезону.

28 січня 2023 року. Двосторонній матч. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 12:00. 0 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві) - 0:2 (0:0)

Голи: Ілля Козубенко, 55 (0:1). Ілля Вдовиченко, 75 (0:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі): новачок, Данило Чалик, новачок, Марк Шевчик, Кирило Крамаренко, новачок, новачок, новачок, Богдан Тарасенко, новачок, Данило Реутов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві): Владислав Рябенко, Ілля Козубенко, новачок, Микола Терщак, новачок, Ярослав Дружинін, Богдан Пасічний, Святослав Матяш, новачок, Ілля Вдовиченко, новачок.

Старший тренер: Віталій Косовський.