"Кривбас" U-19 провів результативну двосторонку

"Кривбас" U-19 провів результативну двосторонку}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший контрольний матч на першому зимовому навчально-тренувальному зборі. Червоно-білі після тривалого відпочинку продемонстрували результативний спаринг й наколотили у ворота один одного п'ять м'ячів.

Зимовий двосторонній матч розділився на 3 тайми та тривав загалом 75 хвилин. Перший тайм закінчився сухою нічиєю, хлопці демонстрували добру гру, але відзначитись нікому не вдалось. У другому тайм Віталій Віценець зробив певні ротації в складах, що зіграло на руку команді помаранчевих - 3:0.

У третьому таймі команда зелених відразу взяла гру під свій контроль. Варто відзначити, що вони пробивали пенальті, але забити вдалось лише один м'яч. Відзначити добру гру воротаря Станіслава Волкова. Третій тайм залишився повністю за хлопцями в зелених маніжках. Рахунок - 0:2. Підсумковий рахунок матчу - 3:2 на користь команди помаранчевих.

22 січня 2022 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. 0 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (зелені) - 3:2 (0:0) (3:0) (0:2)

Голи: Максим Мисляй (1:0). Денис Шевченко (2:0). Новачок (3:0). Микола Ричко (3:1). Новачок (3:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві): Станіслав Волков, Єгор Меленівський, новачок, Андрій Демиденко, Володимир Вілівальд, Владислав Фундук, Максим Мисляй, Данило Панов (новачок), Денис Шевченко, Олександр Мусолітін, новачок.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (зелені): Микита Рибчинський, новачок, новачок, новачок, Іван Маціюк (новачок), новачок (Микола Ричко), Дмитро Чернушкін, новачок, Ігор Гаврилиця (новачок), новачок, новачок.

Старший тренер: Віталій Віценець.