"Кривбас" U-19 провів внутрішній спаринг: 12 голів за 90 хвилин

"Кривбас" U-19 провів внутрішній спаринг: 12 голів за 90 хвилин}

«Кривбас» U-19 продовжує підготовку до нового сезону, і сьогодні провів черговий контрольний матч. У форматі трьох таймів по 30 хвилин було зіграно три матчі різних складів між собою.

Найсильнішими була команда в червоних маніжках, яка здобула дві перемоги. А найкращим бомбардиром виступив Мулик, який забив три голи у двох 30-хвилинних спарингах. U-19 продовжує перегляди потенційних новачків.

6 липня 2024 року, субота. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч. Двосторонка. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 9:30. +27 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (червоні) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (сині) - 4:0

Голи: Володимир Мулик-2, Тимур Бутенко, Олександр Гладков.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (червоні) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі) - 3:2

Голи: Ярослав Шевченко, Володимир Мулик, Олександр Гладков - Богдан Пасічний, новачок.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (сині) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі) - 2:1

Голи: Матвій Боднар, Дмитро Мурашко - Назар Попов.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (червоні): Нікіта Кріпак, Ілля Каплунов, Данііл Корнієнко, Тимур Нянчур, Дмитро Євчев, Ярослав Шевченко, Станіслав Мігуцький, Тимур Бутенко, Святослав Матяш, Олександр Гладков, Володимир Мулик.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (сині): Олег Сурдов, Святослав Козирь, Андрій Андрєєв, Влас Тесля, Іван Сльозка, Артем Олексенко, Ростилав Погребняк, Кирило Бурлаков, Назар Попов, Ростислав Плотко, Матвій Боднар.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (білі): Артем Дударенко, Євген Маяков, Рамір Губенко, Єгор Сотніков, Богдан Пасічний, Дмитро Мурашко, Олександр Каменський, новачок, новачок, новачок, новачок.