"Кривбас" U-19 - "Рух" U-19 0:1

"Кривбас" U-19 - "Рух" U-19 0:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 26 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у домашніх стінах приймав лідера - львівський «Рух» U-19.

Суперник підійшов до звітного поєдинку з показником у 21 перемогу в 25 поєдинках, тож було зрозуміло, що нашій команді буде дуже непросто. Але криворіжці дали бій львівʼянам. У першому таймі рухівці володіли мінімальною перевагою, наші ж хлопці грали на контратаках.

Мали ми й напівмоменти, але забити не пощастило. Після перерви суперник заграв ще активніше біля наших воріт. В одному з епізодів лише стійка врятувала ворота Богдана Хоми від голу після подачі з кутового. «Рух» U-19 насідав, але наша оборона трималась.

Натомість криворіжці проводили швидкі контратаки й якби сьогодні все було добре з останньою передачею, то у гостей могли бути проблеми. А коли здавалось, що вже нічого не завадить «Кривбасу» U-19 відібрати очки у львівʼян, втрутився арбітр матчу Віталій Соловйов з Одеси.

На 89 хвилині в ході затяжної атаки гостей він призначив пенальті за ніби-то гру рукою Крамаренка у власному карному майданчику. Капітан суперника Кітела з позначки розвів мʼяч та воротаря по різних кутах. Часу на те, щоб відігратись у нашої команди вже не було.

«Кривбас» U-19 дав бій лідерам у останніх двох матчах, але, на жаль, трошки не вистачило фарту, аби набрати заслужені залікові бали.

13 травня 2023, неділя. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 26 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +20 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Рух» U-19 (Львів) - 0:1 (0:0)

Арбітр: Віталій Соловйов (Одеса).

Асистенти арбітра: Данило Руденко (Кременчук), Артем Голік (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків).

Гол: Андрій Кітела, з пенальті, 89.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома (к), 3. Кирило Крамаренко, 4. Тарас Татаренко (11. Володимир Мулик, 77), 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш, 14. Володимир Вілівальд, 19. Захар Карпусь, 21. Сергій Конюхов (20. Ярослав Гопкало, 73), 15. Богдан Пасічний, 16. Ярослав Дружинін (9. Тарас Лях, 90+2), 23. Олександр Сагієнко.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 2. Данило Чалик, 6. Дмитро Брацюнь, 8. Артем Юрченко, 18. Віктор Білоконь, 5. Ілля Козубенко, 24. Марк Шевчик, 17. Артем Чехов.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Рух» U-19 (Львів): 1. Дмитро Ледвій, 11. Андрій Кітела (к), 2. Олексій Товарницький, 4. Віталій Холод, 14. Ілля Квасниця (18. Костянтин Квас, 83), 20. Нікіта Рогачов (8. Назар Русяк, 46), 15. Андрій Столярчук, 7. Руслан Непейпієв (16. Назар Касарда, 61), 5. Максим Бойко, 10. Святослав Боцьків (17. Сергій Панченко, 46), 6. Гліб Савчук (13. Роман Добрянський, 65).

Запасні: 12. Святослав Ванівський, 3. Олександр Герега, 9. Артур Федор, 19. Мілан Михальчук.