"Кривбас" U-19 - "Рух" U-19 2:2

"Кривбас" U-19 - "Рух" U-19 2:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 в домашньому матчі 9 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у домашніх стінах розписав бойову нічию проти діючого чемпіона - львівського «Руху» U-19.

Червоно-білі дали гідний бій міцному опоненту у поєдинку, перед початком та по ходу якого лунала повітряна тривога. Початок першого тайму залишився за гостями, які декілька разів загрожували воротам Погорілого, й таки зуміли забити доволі «швидкий» гол. Бойко несильно пробив з середньої дистанції, й наш голкіпер помилився. Невпевнено відбив мʼяча й той таки закотився у ворота – 0:1.

Пропустивши, криворіжці взялись за діло. Й реальні моменти були. Гостро пробивав Мулик, потім Кілєвий, а Карпусь не встиг скористатись помилкою воротаря та пробити по порожнім воротам. У другому таймі «Рух» володів мінімальною перевагою, але й наші хлопці не засиджувались в обороні.

Та досягли свого на 72 хвилині. Бутенко стріляв з небезпечного стандарту – кіпер відбив перед собою, а Конюхов був першим на добиванні – 1:1! Рухівці понеслись вперед та на 81 хвилині скористались помилкою у нашому захисті. Боцьків поцілив у дальній кут – 1:2. Але «Кривбас» U-19 проявив справжній характер!

Вже у компенсований час Кілєвий отримав мʼяча у штрафному та потужно пробив точно у ближню девʼятку – 2:2! Молодці!

29 вересня 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 9 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 12:00. +25 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Рух» U-19 (Львів) – 2:2 (0:1)

Арбітр: Микола Шевель (Київська область).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харків), Олексій Кравченко (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Дердо (Чорноморськ).

Голи: Максим Бойко, 18 (0:1). Сергій Конюхов, 72 (1:1). Святослав Боцьків, 81 (1:2). Арсеній Кілєвий, 90+2 (2:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)12. Дмитро Погорілий, 4. Роберт Газазян, 5. Ілля Козубенко, 7. Арсеній Кілєвий, 8. Артем Чехов (16. Ярослав Дружинін, 86), 10. Святослав Матяш (15. Тимур Бутенко, 65), 11. Володимир Мулик, 14. Володимир Вілівальд (к), 17. Ілля Вдовиченко, 19. Захар Карпусь (9. Олександр Постемський, 86), 21. Сергій Конюхов (18. Дмитро Євчев, 78).

Запасні: 32. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 6. Тарас Татаренко, 20. Ілля Сльота, 22. Олександр Каменський, 23. Валентин Ткач, 24. Назар Попов, 28. Олександр Гладков

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«Рух» U-19 (Львів): 1. Святослав Ванівський, 11. Костянтин Квас (16. Денис Шайда, 65), 17. Сергій Панченко (18. Максим Музичук, 82), 15. Назар Касарда (9. Святослав Боцьків, 55), 75. Андрій Кітела (к), 2. Ілля Поповський, 10. Олег Федор (8. Назар Русяк, 82), 4. Віталій Холод, 77. Назарій Турко, 7. Андрій Столярчук, 5. Максим Бойко.

Запасні: 12. Маркіян Бакус, 3. Олександр Герега, 20. Денис Гришкевич, 13. Назарій Мікляш, 14. Тарас Штокал.

Старший тренер: Михайло Дячук-Ставицький.

Попередження: Захар Карпусь, 83 - Андрій Столярчук, 70. Андрій Кітела, 76. Віталій Холод, 86.