"Кривбас" U-19 - "Шахтар" U-19 1:4

"Кривбас" U-19 - "Шахтар" U-19 1:4}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий календарний матч в рамках нового сезону чемпіонату України серед юнацьких команд. Команда Станіслава Упілкова у меншості вдома поступилась донецькому «Шахтарю» U-19.

У першому таймі наша команда зуміла навʼязати свою гру супернику, та навіть забили першою. Коли Конюхов після флангової передачі Кілєвого не залишив шансів воротарю ударом з меж карного майданчика – 1:0! Але, на жаль, «Шахтар» U-19 доволі швидко відігрався. Яновіч після розіграшу штрафного та скидки від партнера розстріляв ворота з близької відстані – 1:1.

До кінця тайму на полі точилась рівна гра, але усе зламало абсурдне рішення арбітра вилучити Каплунова. Нашого гравця спровокував один з тренерів суперника, який не віддавав мʼяча. Почалась штовханина, й, як результат – Каплунов відправився у роздягальню раніше за усіх. До того ж, ми пропустили другий гол, коли арбітр вгледів порушення зі сторони нашого захисника у боротьбі за мʼяч.

У другому таймі гра кардинально змінилась: вже «гірники» у більшості заволоділи перевагою. Гості ще двічі засмутили криворіжців, забивши необовʼязкові для нас голи. 1:4 – поразка з присмаком дивного суддівства.

19 серпня 2023, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 4 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 12:00. +32 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Шахтар» U-19 (Донецьк) – 1:4 (1:2)

Арбітр: Владислав Грицай (Київська область).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харків), Віталій Глуханик (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Сергій Конюхов, 17 (1:0). Євген Яновіч, 24 (1:1). Антон Глущенко, з пенальті, 40 (1:2). Іван Лосенко, 74 (1:3). Данііл Савін, 85 (1:4).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Дмитро Погорілий, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко, 14. Володимир Вілівальд (к), 17. Ілля Вдовиченко, 8. Артем Чехов (24. Назар Попов, 87), 18. Дмитро Євчев (22. Олександр Каменський, 68), 21. Сергій Конюхов (4. Роберт Газазян, 46), 7. Арсеній Кілєвий, 11. Володимир Мулик (9. Тарас Лях, 61), 19. Захар Карпусь (10. Тимур Бутенко, 46).

Запасні: 32. Ігор Омельченко, 20. Ілля Сльота, 6. Дмитро Брацюнь, 16. Олександр Гладков.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«Шахтар» U-19 (Донецьк): 1. Владислав Кравець, 2. Микита Шелекета, 3. Олександр Роспутько, 4. Данило Удод (14. Валентин Галонський, 76), 5. Микола Огарков, 6. Євген Яновіч, 7. Олег Пушкарьов (к) (19. Богдан Трифаненко, 69), 8. Віктор Цуканов, 9. Дмитро Безклейний (22. Данііл Савін, 52), 10. Антон Глущенко (18. Денис Сметана, 76), 11. Хусрав Тоіров (16. Іван Лосенко, 46).

Запасні: 12. Денис Барченко, 13. Олег Чуйко, 15. Олександр Костриця, 17. Василь Бундаш, 20. Євгеній Гармаш, 21. Данііл Головачов.

Старший тренер: Олексій Бєлік.

Попередження: Кирило Крамаренко, 57. Тарас Лях, 78 - Данило Удод, 1.

Вилучення: Ілля Каплунов («Кривбас» U-19), 43.