"Кривбас" U-19 - "УФК-Кривбас" U-17 1:1

"Кривбас" U-19 - "УФК-Кривбас" U-17 1:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів другий контрольний матч на зимових зборах. Сьогодні команда Олексія Прилепова протистояла дніпровському «УФК-Кривбас» U-17.

Вийшла доволі цікава бойова гра. Новий керманич господарів подивився у грі в тому числі трьох потенційних новачків та молодь з «УФК-Кривбас». Першими забити вдалось гостям, коли ми порушили правила у власному карному майданчику. Артем Логвін розвів мʼяч та Нікіту Кріпака по різних кутах – 0:1.

Криворіжці прибрали ініціативу до свої рук та під кінець першого тайму зуміли зрівняти рахунок. Артема Іліку з «Кривбасу» U-17 вивели на ударну позицію у штрафному й той потужним низовим ударом не залишив шансів голкіперу – 1:1. Після перерви шанси, аби забити мали обидві команди, але голів ми більше не побачили.

Наступний спаринг червоно-білі проведуть у найближчу пʼятницю, 26 січня, у Кременчуці Полтавської області проти «Кременя-2», представника Другої ліги.

24 січня 2024, середа. Зимові збори-2024. Контрольний матч №2. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +1 градус.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «УФК-Кривбас» U-17 (Дніпро) – 1:1 (1:1)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Кирило Ісаков, Олексій Гавеля (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Артем Логвін, з пенальті, 11 (0:1). Артем Іліка, 41 (1:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Нікіта Кріпак, Захар Карпусь, Кирило Крамаренко, Тимур Нянчур, Олександр Постемський, Ярослав Шевченко, Артем Олексенко, Артем Іліка, Тимур Бутенко, Олександр Гладков, Антон Циганков (к).

Запасні: Артем Дударенко, Ілля Сльота, Станіслав Мігуцький, Богдан Пасічний, Арсеній Кілєвий, Святослав Матяш, Валентин Ткач, новачок, новачок, новачок.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«УФК-Кривбас» U-17 (Дніпро) (стартовий склад): Олег Сурдов, Іван Сльозка, Влас Тесля, Данило Корнієнко, Святослав Козир, Євген Маяков, Микита Тєрєщук, Ростислав Дмітрієв, Рамір Губенко (к), Артем Логвін, Ростислав Плотко.

Запасні: Арсеній Трєгубов, Сергій Лущік, Олександр Мунтян, Кирило Волчков, Микола Кравчук, Давід Михайленко, Іван Долбишев.

Старший тренер: Андрій Пісний.