"Кривбас" U-19 - "Верес" U-19 1:1

"Кривбас" U-19 - "Верес" U-19 1:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 4 турі наша команда приймала рівненський «Верес» U-19.

Перші 10 хвилин матчу гра була рівною. Близькими до відкриття рахунку були футболісти «Вереса» на 15 хвилині, коли Воробʼяк виходив віч-на-віч з Хомою, але наш воротар надійно відпрацював момент.

Суперник не збавляючи обертів в матчі пресингував червоно-білих, так на 18 хвилині після подачі зі стандарту Хома знову відвів загрозу віз своїх воріт. Перший небезпечний момент господарям вдалось створити лише на 21 хвилині: отримавши пас в дотик й пройшовши декількох опонентів, Дмитро Чудак завдав сильного удару із непоганої позиції, але прямо у воротаря.

Гості мали чудовий шанс відкрити рахунок на 38 хвилині: арбітр матчу призначив пенальті, до виконання підійшов Вадовський. Але Хома блискуче узяв удар! Під завершення тайму червоно-білим вдалось забити, але арбітр розгледів поза грою.

На другий тайм наша команда вийшла більш зібраною. Червоно-білі почали більше контролювали м'яч й створювали небезпечні атаки. На 64 хвилині арбітр приймає дуже суперечливе рішення, вдруге за поєдинок вказавши на 11-метрову позначку. Шух розвів мʼяч й Хому по різних кутах - 0:1.

Червоно-білих такий рахунок не влаштовував, тож підопічні Косовського перехопили ініціативу. На 75 хвилині зі штрафного удару потужно пробивав Панов – воротар виручив «Верес». Постійні атаки криворіжців все ж принесли результат на 87 хвилині: Карпусь, продемонструвавши характер й поборовшись за м'яч, ударом з меж карного майданчика зрівняв рахунок - 1:1.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 4 тур.

«Кривбас» U-19 Кривий Ріг - «Верес» U-19 Рівне – 1:1 (0:0)

9 вересня 2022, п'ятницяКиїв. НТК ім. Віктора Баннікова. 12:00. +18 градусів.

Арбітр: Артем Тищенко (Слов'янськ).

Асистенти арбітра: Максим Мельниченко (Київська область), Костянтин Ожійов (Суми).

Четвертий арбітр: Олексій Бородавка (Київ).

Спостерігач арбітражу: Олексій Деревінський (Київ).

Голи: Дмитро Шух, з пенальті, 66 (0:1). Захар Карпусь, 87 (1:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 20. Ярослав Гопкало, 19. Захар Карпусь, 4. Ілля Ухань (к), 21. Єгор Поздняков, 3. Єгор Кокіль (14. Володимир Вілівальд, 42), 5. Ілля Козубенко, 2. Олександр Саєнко (8. Максим Мисляй, 46), 11. Антон Циганков, 9. Дмитро Чудак (17. Данило Панов, 55), 22. Арсеній Кілевий (7. Святослав Матяш, 69).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 16. Ярослав Дружинін, 6. Артем Чехов.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Верес» U-19 (Рівне): 1. Назар Мигаль (к), 2. Михайло Протасевич, 3. Дмитро Бокій, 4. Назар Устимець, 5. Ігор Ромасюк (15. Микита Козлюк, 80), 6. Владислав Фундук, 7. Ігор Воробʼяк, 8. Дмитро Шух, 9. Юрій Бамболя (18. Святослав Зайко, 14), 10. Роман Ібрагімов (13. Андрій Вільховий, 61), 11. Максим Вадовський (16. Євген Пилипчук, 62).

Запасний: 20. Михайло Кулик, 14. Орест Лепський, 17. Владислав Петров, 19. Максим Поліщук.