"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 2:1

"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 2:1}

Сьогодні у 23 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 вдома зустрічався з однолітками полтавської «Ворскли» U-19. Поєдинок вийшов бойовим, але наші юнаки продемонстрували справжній характер.

Перший тайм залишися за підопічними Олексія Прилепова, які цікавіше вигляди попереду. І наприкінці таймі їм вдалось відкрити рахунок. Подачу Кілєвого справа у гол ефектним ударом головою в падінні перетворив капітан червоно-білих Вілівальд – 1:0.

Другий тайм наша команда також провела активно, але у другій половині другої 45-хвилинки супернику вдалось навʼязати свою гру та забити у відповідь. Подача з кутового та удар в ближній кут воріт Омельченка від Тіщенка, це 1:1.

На щастя, «Кривбас» U-19 рук не опустив, а продовжив шукати щастя біля чужих воріт. Вже у компенсований час наші хлопці забили переможний гол та вирвали перемогу. Подача зі стандарту, мʼяч застряг в ногах гравців – Шевченко виявився найспритнішим та встиг потужно пробити з-під захисника – 2:1! Молодці! Криворіжці після цього успіху впритул наблизились до ТОП-5.

Наступний матч – вже 12 квітня у 24 турі на виїзді проти «Руху» U-19.

7 квітня 2024, неділя. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 23 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +21 градус.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Ворскла» U-19 (Полтава) – 2:1 (1:0)

Арбітр: Артем Тищенко (Словʼянськ).

Асистенти арбітра: Євген Слюсар (Житомир), Юрій Гординський (Вінниця).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Кран (Харків).

Голи: Володимир Вілівальд, 38 (1:0). Віталій Тіщенко, 83 (1:1). Ярослав Шевченко, 90+3 (2:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко, 7. Арсеній Кілєвий (19. Захар Карпусь, 79), 8. Ярослав Шевченко, 11. Володимир Мулик, 14. Володимир Вілівальд (к), 16. Тимур Бутенко (13. Богдан Пасічний, 55), 17. Рамір Губенко (23. Олександр Постемський, 75), 21. Олександр Каменський (10. Святослав Матяш, 46), 27. Станіслав Мігуцький (18. Дмитро Євчев, 55).

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 5. Данііл Корнієнко, 6. Тарас Татаренко, 15. Богдан Пасічний, 24. Назар Попов, 26. Дмитро Мурашко.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Ворскла» U-19 (Полтава): 51. Дмитро Ященко, 41. Денис Селін (19. Вадим Бугай, 64), 45. Едуард Романець, 47. Нікіта Багінський, 88. Ілля Корсун, 7. Віталій Тіщенко, 26. Станіслав Прус (к), 14. Микита Оденцов (8. Павло Хоменко, 59), 30. Тарас Галас (99. Артем Сердюк, 59), 37. Олександр Шевченко (80. Дмитро Крецул, 74), 18. Владислав Островський (77. Максим Кухта, 74).

Запасні: 21. Даниіл Гречко, 73. Артем Горобець.

Старша тренерка: Ія Андрущак.

Попередження: Станіслав Мігуцький, 51. Святослав Матяш, 58. Кирило Крамаренко, 62 – Тарас Галас, 14. Микита Оденцов, 29. Нікіта Багінський, 70.