"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 0:0

"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 0:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 в черговому календарному матчу в рамках чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ у 7 турі приймав полтавську «Ворсклу» U-19.

Перший тайм пройшов за мінімальної переваги гоподарів, які створювали моменти, але в завершальній стадії не щастило. Проходили непогані удари з середньої дистанції. Але після пострілів Каплунова і Плічка воротар ворсклян мʼяча все ж забирав. Суперник у відповідь навіть забив в середині першого тайму, але лайнсмен зафіксував офсайд.

У другому таймі гра дещо вирівнялась, реально гострих моментів було вже не так багато. В кінцівці гості мали шанс, аби вирвати перемогу, але Омельченко врятував після неприємного удару під поперечину здалеку. 0:0 – в принципі закономірний підсумок протистояння.

Наступний поєдинок в чемпіонаті «Кривбас» U-19 проведе вже у найближчу пʼятницю, 27 вересня, вдома проти «Олександрії» U-19 у 8 турі.

21 вересня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19 2024\2025. Прем'єр-ліга. 7 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +25 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Ворскла» U-19 (Полтава) - 0:0

Арбітр: Олександр Потапенко (Харків).

Асистенти арбітра: Максим Ткаченко (Одеса), Дмитро Терентьєв (Харків).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Словʼянськ).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов (17. Рамір Губенко, 67), 3. Євген Маяков (18. Дмитро Євчев, 46), 5. Данііл Корнієнко, 8. Ярослав Шевченко (к) (6. Семен Поканєвич, 84), 9. Дмитро Мурашко (24. Олександр Гладков, 67), 10. Святослав Матяш, 13. Богдан Пасічний, 14. Тимур Нянчур, 16. Тимур Бутенко (21. Олександр Каменський, 54), 23. Олексій Плічко.

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 12. Артем Дударенко, 4. Іван Сльозка, 19. Ростислав Плотко, 20. Ілля Сльота, 22. Матвій Боднар, 27. Станіслав Мігуцький.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Ворскла» U-19 (Полтава): 51. Даниіл Гречко, 33. Денис Селін, 57. Едуард Романець, 22. Нікіта Багінський, 4. Артем Горобець, 58. Микита Оденцов (к), 99. Артем Сердюк, 10. Дмитро Крецул (92. Павло Хоменко, 67), 21. Демид Булгатов (50. Максим Куделін, 67), 37. Захар Карпусь (30. Олександр Козінцев, 78), 73. Максим Кухта (43. Максим Скрипкевич, 58).

Запасні: 31. Іван Ширяєв, 9. Назар Діденко, 16. Валентин Ткач.

Старша тренерка: Ія Андрущак.

Попередження: Євген Маяков, 29. Святослав Матяш, 33. Ярослав Шевченко, 38 - Артем Сердюк, 30. Едуард Романець, 74.