"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 0:2

"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 0:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв свій третій календарний матч в рамках Першої ліги ЧУ U-19.

Після вдалих стартових турів наша команда очолила турнірну таблицю та готувалась до домашньої гри проти футболістів з полтавської «Ворскли» U-19. У першій половині першого тайму команди демонстрували рівну гру, обмінювались гострими атаками та небезпечними ударами, однак Фортуна була на боці гостей.

На 28 хвилині подачу зі штрафного на дальню стійку завершив ударом в дотик Вадим Бугай, за яким не встежили захисники – 0:1. Червоно-білі одразу пішли вперед, й мали забивати: на 38 хвилині потужним ударом з-за меж карного майданчика воротаря полтавчан перевірив Олександр Мусолітін. А на 40 хвилині одна з помилок біля воріт господарів призвела до гола. Невдалий пас на своїй половині поля віддав Меленівський, а суперник результативно відпрацював на перехопленні – 0:2.

На другий тайм футболісти «Кривбасу» вийшли зарядженими на боротьбу, тому градус матчу був високим. Одразу ж господарі поля почали пресингувати гостей. Так на 46 хвилині Максим Мисляй створив небезпечний момент: потужнім ударом спрямував м'яча в бік воріт, але не результативно.

Господарі поля не зупинялись, постійно атакували, й на 52 хвилині Олександр Мусолітін обіграв центрального оборонця гостей, але пробив прямісінько в руки голкіпера. Наші хлопці завдавали удар за ударом, у свою чергу, не підпускаючи гостей до своїх воріт.

Момент за моментом створювали червоно-білі біля воріт Олександра Домолеги, але м'яч вперто не залітав. «Кривбас» йшов вперед рятувати гру, притискаючи суперника до воріт: на 87 хвилині Демиденко пробив ефектно в падінні ножицями, але воротар знову був на висоті.

Другий тайм криворіжці провели на половині поля суперника, але вперше у новому сезоні втратили очки. На жаль, 0:2.

22 вересня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 3 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. 100 глядачів. +10 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Ворскла» U-19 (Полтава) - 0:2 (0:2)

Арбітр: Данило Жермаль (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Анастасія Решетова, Андрій Кучер (обидва Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Приставка (Кривий Ріг).

Голи: Вадим Бугай, 28 (0:1). Іван Овсянніков, 41 (0:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Чернявський, 5. Микола Ричко (7. Іван Маціюк, 84), 6. Андрій Демиденко, 17. Данило Панов (к) (14. Владислав Зубов, 88), 10. Олександр Мусолітін (16. Семен Єрьомін, 80), 4. Єгор Меленівський, 13. Володимир Вілівальд, 9. Дмитро Чудак, 11. Денис Шевченко, 8. Максим Мисляй (18. Дмитро Чернушкін, 54), 2. Владислав Фундук.

Запасні: 12. Станіслав Волков, 21. Володимир Горобець, 3. Костянтин Бебнев.

Старший тренер: Віталій Віценець.

«Ворскла» U-19 (Полтава): 81. Олександр Домолега (к), 16. Володимир Івашевич, 49. Володимир Швець, 61. Андрій Шамрай, 35. Ілля Павленко (47. Вадим Байдін, 88), 64. Ілля Бакланов, 57. Андрій Беззуб, 15. Микита Оденцов (45. Ілля Шульга, 60), 19. Вадим Бугай, 24. Демид Булгатов, 60. Іван Овсянніков (43. Гордій Бабенко, 80).