"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 0:4

"Кривбас" U-19 - "Ворскла" U-19 0:4}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий матч чемпіонату України серед юнацьких команд. Сьогодні у 12 турі наша команда поступилась полтавській «Ворсклі» U-19.

Поєдинок розпочався у жвавому темпі: команди, провівши по декілька непоганих атак, перемістили гру в центр поля. Тим неочікуваніше на 10 хвилині суперник відкрив рахунок: відзначився Дмитро Черниш - 0:1. Він подавав зі стандарту, й мʼяч, нікого не зачепивши, залетів у дальній кут.

Попри бажання зрівняти рахунок червоно-білі пропустили вдруге: на 20 хвилині м'яч у ворота Хоми забив Володимир Швець - 0:2. Богдан помилився, намагаючись зловити снаряд після пострілу зі штрафного, й випустив того. А суперник вдало зіграв на добиванні. Наша команда побігла вперед, але припустилась помилки в захисті й на 26 хвилині пропустила втретє - 0:3. Вихід один на один із воротарем після контратаки й провалу у центрі захисту скористався Галас.

Другий тайм розпочався з атак криворіжців. Але підопічні Косовського пропустили швидкий м'яч на 49 хвилині, дублем після виходу тет-а-тет із Хомою відзначився Галас - 0:4.

За такого комфортного рахунку гості почали грати від захисту, а Віталій Косовський дав змогу проявити себе новим гравцям. Зазначимо, дебютував за червоно-білих в офіційних матчах голкіпер Владислав Рябенко. Так, нагоди, аби забити хоча б раз у нашої команди були, але вони ними не скористались.

На превеликий жаль для червоно-білих рахунок залишився незмінним до фінального свистка. Наступну гру підопічні Віталія Косовьского проведуть проти «Металісту» U-19 у 13 турі, 13 листопада.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 12 тур.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Ворскла» U-19 (Полтава) - 0:4 (0:3)

8 листопада 2022, субота. Село Щасливе, Київська область. Стадіон «Княжа-Арена». 12:00. +9 градусів.

Арбітр: Артем Артеменко (Миколаїв).

Асистенти арбітра: Юрій Гординський (Вінниця), Данило Руденко (Кременчук).

Четвертий арбітр: Микола Шевель (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Григорій Коваленко (Київ).

Голи: Дмитро Черниш, 10 (0:1). Володимир Швець, 20 (0:2). Тарас Галас, 26 (0:3). Тарас Галас, 49 (0:4).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома (12. Владислав Рябенко, 64), 14. Володимир Вілівальд (6. Артем Чехов, 64), 20. Ярослав Гопкало, 19. Захар Карпусь (21. Святослав Матяш, 73), 22. Арсеній Кілєвий, 8. Максим Мисляй, 10. Єгор Поздняков (17. Данило Панов, 64), 7. Парвіз Рустамов, 2. Олександр Саєнко, 4. Ілля Ухань (9. Дмитро Чудак, 28), 11. Антон Циганков(к).

Запасні: 18. Сергій Башлаєв, 16. Ярослав Дружинін, 3. Єгор Кокіль.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Ворскла» U-19 (Полтава): 98. Олександр Домолега, 2. Ілля Крупський, 49. Володимир Швець, 60. Даниїл Мельник, 4. Даниїл Хрипчук (к)(41. Данило Ізотов, 78), 11. Данило Тузенко (39. Дмитро Крецул, 73), 32. Микита Баранов, 40. Дмитро Черниш, 8. Микита Оденцов (79. Вадим Бугай, 62), 34. Демид Булгатов (25. Ілля Корсун, 73), 9. Тарас Галас (7. Максим Кухта, 78).

Запасний: 58. Дмитро Ященко.

Старший тренер: Василь Баранов.

Попередження: Ілля Ухань, 10. Володимир Вілівальд, 63. Дмитро Чудак, 66. Артем Чехов, 89 - Даниїл Хрипчук, 47. Демид Булгатов, 71. Дмитро Крецул, 84. Володимир Швець, 90+3.