"Кривбас" U-19 зіграв другу двосторонку за чотири дні

"Кривбас" U-19 зіграв другу двосторонку за чотири дні}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв другий двосторонній контрольний матч на першому зимовому навчально-тренувальному зборі. «Зелені» зуміли взяти реванш у «помаранчевих» - 4:2. Другий двосторонній спаринг розділився на два тайми й тривав по 30 хвилин кожний.

Перший тайм пройшов переважно в середині поля, футболісти демонстрували добру гру, не зважаючи на мінусову температуру. Рахунок на табло після першого тайму - 1:1. Другий тайм для команди «помаранчевих» розпочався зі швидкого голу - 1:2.

«Зелені» одразу побігли вперед й зуміли не тільки відігратись, але й вийти вперед. Другий тайм повністю залишився за хлопцями в зелених маніжках. Рахунок - 3:1. Підсумковий рахунок матчу - 4:2 на користь команди «зелених».

25 січня 2022 року. Двосторонній матч №2. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 19:00. -8 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (зелені) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві) - 4:2 (1:1)

Голи: Новачок (0:1). Дмитро Чернушкін (1:1). Новачок (1:2). Владислав Фундук (2:2). Новачок (3:2). Дмитро Чудак (4:2)

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (зелені): Микита Рибчинський, Андрій Демиденко, Іван Маціюк (новачок), новачок, Дмитро Чернушкін (новачок), новачок (новачок), Максим Мисляй (новачок), Владислав Фундук, Олександр Мусолітін, Дмитро Чудак, новачок.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (помаранчеві): новачок, Єгор Меленівський (новачок), новачок, Ігор Гаврилиця (новачок), Володимир Вілівальд, новачок, Микола Ричко, новачок, Володимир Горобець, новачок, новачок.

Старший тренер: Віталій Віценець.