"Кривбас" U-19 - "Зірка" 1:6

"Кривбас" U-19 - "Зірка" 1:6}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв заключний третій контрольний матч на літніх зборах. Сьогодні команда Віталія Косовського зазнала поразки з великим рахунком від кропивницької «Зірки».

Спаринг для наших юнаків виявився вкрай невдалим. Вже у першому таймі ми пропустили чотири голи після помилок в обороні. В активі U-19 тільки гол Мулика за рахунку 0:2. У другому таймі криворіжці провели багато хороших атак, але забити не вдалось. А от суперник, на жаль, свої моменти реалізував.

У підсумку маємо такий результат. Наступний матч «Кривбас» U-19 проведе вже у чемпіонаті. У 1 турі, у суботу, 29 липня, криворіжці зіграють на виїзді проти «Олександрії» U-19.

22 липня 2023, субота. Контрольний матч №3. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 11:00. +27 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Зірка» (Кропивницький) - 1:6 (1:4)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Голи: Володимир Мулик - Олег Манастирний-2, Владислав Лобода-2, Дмитро Нікулін, Микита Марценюк.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Дмитро Погорілий, Ілля Вдовиченко, Кирило Крамаренко, Дмитро Брацюнь, Роберт Газазян, Ярослав Дружинін, Олександр Гладков, Дмитро Євчев, Богдан Пасічний (к), Володимир Мулик, Тарас Лях.

Старший тренер: Віталій Косовський.