"Кривбас" U-19 - "Зірка" 3:0

"Кривбас" U-19 - "Зірка" 3:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий контрольний матч в рамках підготовки до весняної частини сезону. Сьогодні команда Віталія Косовського не залишила шансів у рідних стінах кропивницькій «Зірці», учаснику ЧУ серед аматорів.

Перша половина гра вийшла відносно рівною. Й під кінець тайму криворіжцям вдалось заробити пенальті, який чітко реалізував сьогоднішній іменинник Козубенко. По перерві на поле зʼявилось чимало свіжих виконавців червоно-білих.

Під кінець матчу численні атаки господарів принесли результат у вигляді двох голів Ляха. 3:0 - вітаємо нашу команду з впевненою перемогою.

22 лютого 2023 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 11:30. 50 глядачів. +2 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Зірка» (Кропивницький) – 3:0 (1:0)

Голи: Ілля Козубенко, з пенальті, 42 (1:0). Тарас Лях, 78 (2:0). Тарас Лях, 87 (3:0).