"Кривбас" U-19 - "Зірка" 5:2

"Кривбас" U-19 - "Зірка" 5:2}

У шостому контрольному матчі на зимових зборах криворізький «Кривбас» U-19 в рідних стінах здобув перемогу з великим рахунком над кропивницькою «Зіркою», учасником чемпіонату України серед аматорів.

Наша команда усі 90 хвилин володіла відчутною перевагою. Рахунок вдалось відкрити у середині першого тайму. Циганков пробивав з кута штрафного у ближній кут – Абрамян помилився та мʼяч опинився у воротах – 1:0. Одразу після перерви господарі подвоїли свою перевагу.

Постемський заробив пенальті, та сам його реалізував – 2:0. На 69 хвилині Каплунова вивели тет-а-тет з воротарем, і той холоднокровно реалізував свій момент, пробивши у дальній кут – 3:0. За десять хвилин Постемський оформив дубль, вдало зігравши на добиванні – 4:0.

На 85 хвилині Бондар втілив у гол престижу удар впритул після кутового та нерішучих дій Сурдова у власному воротарському – 4:1. Карпусь тут же класно пробив на техніку у дальню девʼятку метрів з 15 – 5:1, але останнє слово залишилось за гостями. Манастирний реалізував пенальті – 5:2.

«Кривбас» U-19 здобуває четверту перемогу в 2024 році. Останній спаринг перед поновленням другої частини сезону команда Олексія Прилепова зіграє  у пʼятницю, 16 лютого, на виїзді проти «Олександрії» U-19.

10 лютого 2024, субота. Зимові збори-2024. Контрольний матч №6. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +9 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Зірка» (Кропивницький) – 5:2 (1:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Левченко, Владислав Чеголя (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Антон Циганков, 22 (1:0). Олександр Постемський, з пенальті, 47 (2:0). Ілля Каплунов, 69 (3:0). Олександр Постемський, 79 (4:0). Максим Бондар, 85 (4:1). Захар Карпусь, 87 (5:1). Олег Манастирний, з пенальті, 89 (5:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Дмитро Погорілий (к), Кирило Крамаренко, Роберт Газазян, Даніїл Корнієнко, Ярослав Шевченко, Антон Циганков, Богдан Пасічний, Рамір Губенко, Тимур Бутенко, Олександр Каменський, Станіслав Мігуцький.

Запасні: Олег Сурдов, Ілля Каплунов,  Євген Маяков, Олександр Гладков, Станіслав Матяш, Артем Олексенко, Ростислав Плотко, Захар Карпусь, Ілля Сльота, Олександр Постемський.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Зірка» (Кропивницький) (стартовий склад): Юрій Абрамян, Владислав Владимирів, Микита Марценюк, Максим Бойко, Олег Манастирний (к), Максим Бондар, Денис Гончаров, Іван Кваша, Руслан Холявко, Станіслав Палюх, Ігор Лопушенко.

Запасні: Євген Харік, Кирило Ткач, Богдан Бобошко, Ярослав Філюшин, Максим Скляревський.

Головний тренер: Самір Гасанов.