"Кривбас" - "Валмієра" 1:0

"Кривбас" - "Валмієра" 1:0}

У другому контрольному матчі на третьому зимовому навчально-тренувальному зборі у турецькому Белеку криворізький «Кривбас» переграв бронзового призера Вищої ліги чемпіонату Латвії - «Валмієру».

У першому таймі на полі точилася рівна гра з мінімумом небезпечних моментів. У середині тайму після подачі зліва м’яч за неприємною для Льопки траєкторією влучив у поперечину. Криворіжці зуміли відповісти трохи пізніше, коли Яровой приклався з-за меж карного майданчика – Матревікс парирував сильний удар.

Після перерви гра «Кривбасу» в атаці загострилася за рахунок свіжих гравців. Й саме Чернію, який вийшов на заміну судилося стати героєм зутрічі. Костянтин, перебуваючи в оточенні захисників зумів таки пробити метрів із 20 й застав воротаря зненацька. М’яч залетів за комірець кіперу. До цього арбітр не зарахував чистий гол Ніколашина, який вдало зіграв на добиванні. На повторі чітко видно: офсайду не було.

У кінцівці гри «Валмієра» володіла ініціативою й мала декілька шансів, аби зрівняти рахунок, але відмінно зіграв Льопка. Є перша перемога у Туреччині. Наступний спаринг наша команда зіграє у п’ятницю проти вице-чемпіона Киргизії «Алаю».

17 лютого 2021 року. Контрольний матч №5. Белек, Туреччина. Стадіон «Asteria Football Center». 16:30 (за київським часом). 50 глядачів. +8 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Валмієра» (Валмієра, Латвія) – 1:0 (0:0)

Гол: Костянтин Черній, 72.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Роман Льопка – Назар Маліновський (Іван Козак, 67), Володимир Заїменко (к), Дмитро Фатєєв, Гліб Попчук (Андрій Дедяєв, 46) – Максим Пирогов (Олександр Мішуренко, 65), Олексій Збунь (Олександр Горват, 46), Олександр П’ятов (В’ячеслав Рябов, 46), Ігор Яровой (Артур Карноза, 46, Андрій Ременюк (Євген Ніколашин, 70) – Ярослав Квасов (Костянтин Черній, 46).

Запасні: Дмитро Черниш, Кирило Злотар, Богдан Левічев, Андрій Дедяєв, Олександр Мішуренко.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Валмієра» (Валмієра, Латвія) (стартовий склад): Ріхард Матревікс, Алвіс Аунземс, Пап Яр Фалль, Даніель Балодіс (к), Віктор Александров, Іван Желізко, Валерій Чупін, Джейкоб Лагунс, Дайсуке Йокота, Ібрахіма Соу, Раймондс Кроліс.

Запасні: Рейніс Рейнгольдс, Лука Сілагадзе, Рудольфс Зенгіс, Віктор Дьянь, Каміло Мена, Джибріль Гуйе, Максімс Тонісевс, Меісса Діоп.

Головний тренер: Тамаз Пертія.