"Кривбас" - "Яруд" 5:1

"Кривбас" - "Яруд" 5:1}

У перенесеному матчі 6 туру групи Другої ліги криворізький «Кривбас» сьогодні приймав маріупольський «Яруд». З перших хвилин господарі позначили свої наміри щодо перемоги, одразу закривши суперника на його половині поля. Щоправда, реальних шансів забити довелося почекати. На 15 хвилині Рябов опинився першим на підбиранні після флангової подачі, та бив дуже небезпечно, але влучив у захисника. Трохи пізніше увірвався в карний майданчик Горват, але його обвідному удару забракло сили.

Одразу ж пройшла швидка флангова атака, та подача П'ятова, але трохи зависоко для Чернія, який вже перебував на вбивчій для воротаря позиції. На 22 хвилині «Яруд» організував чи не перший випад, дійшовши до штрафного господарів, та... забив. Захисники не встигли заблокувати сильний постріл Литовченко метрів з 25 - 0:1. Та наша команда відповіла дуже швидко! На 29 хвилині Дедяєв виконав навіс з кута поля, а Мішуренко, вигравши позицію у опонента на ближній штанзі, спрямував м'яча головою у ближній кут - 1:1.

Кривбасівці продовжили наступ, та домоглися свого на 38 хвилині. Горват прострілив з правого флангу - м'яч влучив у руку Бібіку. Це пенальті! Черній пробив влучно та потужно у праву від себе дев'ятку, Хоменко стрибнув у протилежний кут - 2:1. Команда Геннадія Приходько й не думала зменшувати обертів. І до перерви забила ще раз. Дедяєв виконував навісну подачу, але м'яч, зачепивши захисника, здається, опинився у воротах - 3:1!

У другому таймі криворіжці продовжитли вести гру, постійно створюючи загрозу біля воріт суперника. «Яруд», у свою чергу, сподівався тільки на контратаки, але захист «Кривбасу» не давав шансів. На 66 хвилині перший дубль у новому клубі зробив Мішуренко. Пішла подача з кутового, Заїменко скинув м'яча у воротарський, звідкіля Сашко розстріляв ворота - 4:1!

Міг на 74 хивлині відзначитися дебютним голом за «Кривбас» Ременюк, але не пощастило у завершенні. А от перший гольовий пас пройшов. Берко, отримавши м'яча на підступах у карний майданчик, зробив ривок вперед, та пробив, можливо, й не так сильно, але воротар пропустив - 5:1. На 82 хвилині Віктор мав чудову нагоду, аби забити ще, але з другого поверху з класної позиції влучив у Хоменка.

Могло бути й більше, якби Коцюмака реалізував вихід віч-на-віч, а Ременюк пробив з меж штрафного трохи раніше. «Кривбас» впевнено перемагає у вольовому стилі, та продовжує переслідувати лідера, з яким зіграє у наступному турі.

11 листопада 2020 року. Чемпіонат України-2020/2021. Друга ліга. Група Б. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 14:00. Без глядачів. +8 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Яруд» (Маріуполь, Донецька область) - 5:1 (3:1)

Арбітр: Клім Заброда (Київ).

Асистенти арбітра: Ігор Рибченко (Запоріжжя), Олексій Гірс (Одеса).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Анатолій Харахайчук (Кременчук).

Голи: Данило Литовченко, 22 (0:1). Олександр Мішуренко (Андрій Дедяєв, кутовий), 29 (1:1). Костянтин Черній, з пенальті, 38 (2:1). Андрій Дедяєв, 45 (3:1). Олександр Мішуренко (Володимир Заїменко), 66 (4:1). Віктор Берко (Андрій Ременюк), 76 (5:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 41. Роман Льопка, 12. Богдан Сокол, 3. Володимир Заїменко, 75. Гліб Попчук, 89. Андрій Дедяєв, 2. В'ячеслав Рябов (25. Андрій Григорик, 74), 5. Олександр П'ятов, 9. Олександр Мішуренко (8. Ігор Яровой, 79), 88. Костянтин Черній (11. Віктор Берко, 59), 18. Олександр Горват (19. Ігор Коцюмака, 77), 22. Олександр Гуськов (23. Андрій Ременюк, 68).

Запасні: 1. Кирило Злотар, 31. Дмитро Черниш, 45. Арсеній Процишин, 13. Андрій Голуб, 10. Андрій Шмат, 7. Ігор Бука, 71. Євген Кателін.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Яруд» (Маріуполь): 91. Ярослав Хоменко (к), 18. Данило Бібік, 21. Владислав Левянков, 8. Іван Янаков, 24. Артем Аркуша (15. Володимир Пелипак, 58), 2. Андрій Запорошенко, 7. Ігор Биковський (9. Євген Проданов, 54), 4. Владислав Тишинінов, 17. Кирило Матвєєв, 6. Єгор Корицький, 11. Данило Литовченко (10. Владислав Сандрак-Вінницький, 25).

Запасні: 1. Дмитро Зеленюк, 22. Артур Мясніков, 16. Владислав Бойко, 5. Владислав Назаренко, 3. Петро Плачков, 19. Данило Саєнко.

Головний тренер: Володимир Кілікевич.

Попередження: В'ячеслав Рябов, 51 - Владислав Тишинінов, 28. Артем Аркуша, 40. Євген Проданов, 68.