"Кривбас" зіграв мінідвосторонку: бойова нічия

"Кривбас" зіграв мінідвосторонку: бойова нічия}

Вчора, 25 червня, криворізький «Кривбас» провів мінідвосторонку. Це був перший контрольний матч команди після виходу з відпустки на першому зборі. Формат спарингу - 3 тайми по 20 хвилин.

Деякі футболісти команд грали по ходу матчу то за одних, то за інших, як, наприклад, Луньов, який, до речі став автором першого голу. Максим вийшов один на один, та технічно перекинув воротаря. Далі забивали Кораблін (оформив дубль) та Хомченовський.

Спочатку Тимур реалізував вихід один на один, а потім потужно пробив з середньої дистанції, і мʼяч опинився у воротах після рикошету. Останнє слово залишилось за досвідченим Хомченовським. Дмитро замкнув простріл Бескоровайного, який вийшов зі складної ситуації на лівому фланзі й таки зумів виконати простріл.

Сьогодні, 26 червня, у нашої команди за планом одне тренування - вечірнє.

25 червня 2023 року. Контрольний матч. Двосторонка (3 по 20). Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 18:30. +25 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) (білі) -  «Кривбас» (Кривий Ріг) (помаранчеві) - 2:2 (0:1) (1:1)

Голи: Максим Луньов, 15 (0:1). Тимур Кораблін, 28 (1:1). Тимур Кораблін, 45 (1:2). Дмитро Хомченовський, 55 (2:2).

«Кривбас» (Кривий Ріг) (білі): Андрій Кліщук, Максим Луньов, Данило Бескоровайний, Володимир Вілівальд, Клім Приходько, Максим Задерака, Микита Татарков, Андрій Понєдєльнік, Денис Устименко.

«Кривбас» (Кривий Ріг) (помаранчеві): Богдан Хома, Арсеній Кілєвий, Захар Карпусь, Тимур Стецьков, Вʼячеслав Рябов, Дмитро Семенов, Владислав Семотюк, Тимур Кораблін, Роман Дебелко, Олексій Хобленко.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.