"Кривбас" зіграв товариський матч із вболівальниками в Туреччині

"Кривбас" зіграв товариський матч із вболівальниками в Туреччині}

Вчора на зелених полях турецького Белека відбувся товариський матч між керівництвом, тренерами й футболістами ФК «Кривбас» та учасниками акції KryvbasOnTour – вболівальниками, які приїхали на збори підтримати нашу команду. Матч пройшов у форматі два тайми по 15 хвилин, та приніс багато приємних веселих емоцій усім його учасникам.

Перемогла дружба – 4:4. За «червоних» відзначилися переможець конкурсу KryvbasOnTour Владислав Гордієнко, Тимур Кораблін, й дубль оформив Микита Татарков. За «білих» забивали Федір Караманіц, Володимир Колос, Костянтин Караманіц й Володимир Вілівальд. Гра пройшла за суддівства головного тренера «Кривбасу» Олександра Бабича.

Після завершення поєдинку усі учасники зробили на пам’ять фото. А вболівальники ще довго не відпускали своїх кумирів, які прийняли участь у фотосесії із всіма бажаючими.