Кривбасівці пройшли психологічне тестування

Кривбасівці пройшли психологічне тестування}

Четвертий день першого зимового учбово-підготовчого збору криворізький «Кривбас» присвятив психологічному тестуванню в спорткомплексі «Гірник» під керівництвом професора кафедри психології і педагогіки Національного університету фізичного виховання і спорту України Олександра Гриня, який має великий досвід багаторічної роботи із юнацькими та молодіжними збірними України

Кривбасівці склали ряд письмових тестів, результати яких продемонструють психологічний стан та мотивацію кожного після виходу із відпустки, зважаючи на високі цілі та задачі, які стоять перед командою.

Олександр Гринь:

- Сьогодні ми з командою попрацювали над питаннями психологічної атмосфери, мікроклімату в команді. За результатами тестів зможемо оцінити мотивацію кожного індивідуально та команди в цілому. Дізнаємося як команда оцінює дії тренера та наскільки їх оцінки створюють оптимальні умови для спільної роботи.

Оцінимо індивідуально-психологічні особливості футболістів. Надалі опрацюємо результати усіх тестів. Завтра продовжимо тестування: будуть тести на рівень енергетичного тонусу, психофізіологічний стан гравців.

Стане зрозуміло як хлопці зорієнтовані на задачі, які їм потрібно вирішити у підготовчий період. Ми побачимо більш детальну індивідуальну картину.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги

Зроблено в Oranges Guru