"Ладомир" - ЖФК "Кривбас" 0:1

"Ладомир" - ЖФК "Кривбас" 0:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» зіграв черговий календарний матч ЧУ у Вищій лізі, в 5 турі зустрічаючись в гостях із «Ладомиром» з Володимира-Волинського.

Один влучний постріл вирішив долю протистояння. Загалом зустріч була непростою, це четверта перемога поспіль ФК «Кривбас», але її можна назвати найважчою, порівняно з попередніми матчами.

Перший тайм розпочався з жорсткої боротьби за м’яч, нав’язаною саме господарками поля. Футболістки «Ладомира» розпочали дещо активніше, але Дар’я Келюшик надійно діяла на останньому рубежі.

А от наша команда до перерви зуміла витиснути максимум зі своїх моментів. Ірина Топал виконала подачу з кутового на 33 хвилині, й після рикошету від Даяни Семків м’яч опинився у воротах суперника – 0:1.

Другий тайм також видався напруженим. У нашої команди була декілька гарних нагод, аби подвоїти рахунок, але гольові епізоди використати не вдалося.

ЖФК «Кривбас» повертає собі першу сходинку. Вітаємо із перемогою нашу команду!

5 вересня 2021 року. Чемпіонат України серед жінок-2021/2022. Вища ліга. 5 тур. Нововолинськ, Волинська область. Стадіон «Шахтар». 15:00. 200 глядачів. +16 градусів. Поле - 3.

ЖФК «Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська обл.) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:1 (0:1)

Арбітр: Наталія Мамчур (Рівне).

Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна (Львів), Ірина Чайка (Львівська область).

Четвертий арбітр: Владислав Осипчук (Луцьк).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Дмитрук (Рівне).

Гол: Даяна Семків, у свої ворота, 33.

«Ладомир» (Володимир-Волинський): 23. Катерина Боклач, 9. Марина Шайнюк (к), 2. Анастасія Кузьмич (15. Божена Дуб, 74), 5. Олеся Наумич, 8. Христина Перевізник, 10. Леся Ольхова, 13. Даяна Семків, 14. Вікторія Гірин, 18. Мирослава Невар, 19. Вікторія Радіонова (99. Вероніка Борковська, 66), 20. Анна Лемещук

Запасні: 12. Тетяна Гадада, 6. Яна Харчина, 11. Анастасія Довганик.

Головний тренер: Олег Бортнік.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дар‘я Келюшик, 13. Ларисса Араужо (21. Валерія Постол, 57), 15. Анна Іванова (к), 3. Думітріца Прісекарь, 4. Руслана Левченко, 7. Віолета Тян, 88. Діана Бєлякова (27. Тетяна Матвєєва, 80), 17. Марія Талеб (2. Дар’я Крук, 90+2), 9. Ірина Топал (11. Анна Стєкольщикова, 90+2), 10. Інна Глущенко, 8. Габріела Зідой (93. Лідіані де Олівейра, 57).

Запасні: 1. Олександра Кулик, 14. Валерія Соломіна.

Головна тренерка: Аліна Стеценко.

Попередження: Вікторія Гірин, 44. Леся Ольхова, 90+1 - Марія Талеб, 26. Думітріца Прісекарь, 45+1. Віолета Тян, 79.