"Лозуватка" - "Кривбас-2" 3:1

"Лозуватка" - "Кривбас-2" 3:1}

Криворізький «Кривбас» провів стартовий матч у зимовому чемпіонаті міста, поступившись «Лозуватці», яка є одним з фаворитів турніру. В першому таймі у воротах Бондарєва побувало два м'ячі після точних ударів Кудя та Бабенка. Після перерви на 67 хвилині інтрига остаточно згасла після голу Тарасюка.

Наші хлопці зуміли забити м'яч престижу після реалізованного пенальті Литвина. 3:1 - кривбасівці починають змагання з поразки. У наступному 3 турі криворіжці зіграють 26 грудня проти «Сухої Балки».

19 грудня 2020 року. Зимовий чемпіонат Кривого Рогу-2020/2021. Група Сторожука. 2 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 10:00. Без глядачів. +1 градуси. Поле - 3

ФК «Лозуватка» (с. Лозуватка, Дніпр. обл.) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) - 3:1 (2:0)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Олексій Гавеля, Єгор Дзюбас (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Антон Кудь, 19 (1:0). Владислав Бабенко, 28 (2:0). Максим Тарасюк, 67 (3:0). Антон Литвин, з пенальті, 73 (3:1).

«Лозуватка» (Лозуватка): 13. Денис Козенко (к), 18. Андрій Чайковський, 5. Микола Боярин, 24. Віталій Шрамко, 2. Володимир Нечаєв, 44. Ігор Чернік (3. Денис Божко, 68), 77. Владислав Бабенко, 10. Антон Кудь (22. Олег Насєкін, 79), 17. Максим Пшелуцький, 7. Олексій Балабас (6. Іскандар Нарзуллаєв, 70), 11. Максим Тарасюк.

Запасні: 1. Андрій Жигалюк, 9. Дмитро Спільняк, 14. Ігор Спільняк, 8. Станіслав Тимошевський, 29. Богдан Зінченко, 33. Любомир Мацур.

Головний тренер: Олег Студніков.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 23. Давид Бондарєв, 2. Віталій Швидкий, 15. Сергій Прохоров (5. Андрій Дон, 79), 4. Олександр Зубко, 3. Захар Куліков, 11. Андрій Баштаннік (6. Іван Педченко, 63), 17. Ілля Шкель (19. Олег Тітаренко, 46), 22. Олександр Білий (7. Кирило Береза, 70), 14. Андрій Козленко (к) (20. Сергій Зубенко, 46), 9. Антон Литвин, 10. Даниїл Шаповаленко.

Запасні: 71. Микита Переходько, 8. Єгор Лозний, 21. Микита Головніков, 18. Олексій Шубін.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

Попередження: Владислав Бабенко, 55 - Захар Куліков, 9. Давид Бондарєв, 39.