"Львів" U-19 - "Кривбас" U-19 3:0

"Львів" U-19 - "Кривбас" U-19 3:0}

«Кривбас» U-19 в рамках 18 туру чемпіонату України серед юнацьких команд зустрічався в гостях зі «Львовом» U-19. Суперник знаходився нижче нас у таблиці, тому ми розраховували взяти тут очки. Але не так сталось як гадалось.

Гра не пішла з перших хвилин. Львівʼянам вдалось забити швидкий гол, коли довга розрізна передача через півполя несподівано оголила центр захисту гостей. Мендрук вирвався віч-на-віч з Хомою та доволі легко перекинув нашого воротаря - 1:0. Наші хлопці до перерви мали декілька напівшансів, аби відігратись, але своє не реалізували.

А от суперник на початку другого тайму зняв усі питання щодо переможця гри. Дали можливість пробити на 58 хвилині Кицуну з меж карного майданчика, й той щосили вгатив під поперечину - 2:0. А за дві хвилини Ольховий вибивав мʼяча зі своїх володінь, а вийшла гольова передача. Герич вибіг один на один з Хомою, та не зближаючись з Богданом потужно пробив у дальню девʼятку - 3:0.

На жаль, поразка. Наступний матч криворіжці проведуть на виїзді проти «Вересу» у 19 турі.

17 березня 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 18 тур. Львів. Стадіон «Сокіл». 11:00. Без глядачів. +6 градусів.

ФК «Львів» U-19 (Львів) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 3:0 (1:0)

Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область).

Асистенти арбітра: Ірина Чайка (Львівська область), Марта Писарюк (Чернівці).

Четвертий арбітр: Тарас Козак (Львівська область).

Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів).

Голи: Владислав Мендрук, 18 (1:0). Марко Кицун, 58 (2:0). Владислав Герич, 60 (3:0).

«Львів» U-19 (Львів)1. Ілля Ольховий, 17. Максим Мудрий, 13. Тарас Михавко (к) (16. Ярослав Шандра, 79), 14. Богдан Бідзінський, 2. Микола Киричок, 10. Віталій Михайлів (8. Роман Ювхимець, 67), 11. Роман Михайлів (5. Владислав Климак, 73), 6. Богдан Панчишин, 18. Марко Кицун, 19. Владислав Мендрук (15. Денис Довбецький, 67), 7. Владислав Герич (9. Максим Задорожний, 73).

Запасні: 99. Володимир Шарун, 20. Артем Дашковець, 4. Данило Чабан, 3. Максим Гайдук.

Старший тренер: Юрій Гданський.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд, 19. Захар Карпусь (к) (18. Віктор Білоконь, 64), 7. Арсеній Кілєвий, 5. Ілля Козубенко, 3. Кирило Крамаренко (4. Артем Чехов, 76), 9. Тарас Лях, 10. Святослав Матяш (20. Ярослав Гопкало, 76), 22. Володимир Мулик, 7. Данило Чалик (16. Олександр Сагієнко, 39), 6. Дмитро Брацюнь.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Богдан Бідзінський, 12 - Захар Карпусь, 29. Володимир Вілівальд, 45+1.