"Металіст 1925" - "Кривбас" 0:2

"Металіст 1925" - "Кривбас" 0:2}

Криворізький «Кривбас» у 29 турі УПЛ на виїзді зустрічався із харківським «Металістом 1925». Поєдинок мав важливе турнірне значення для обох команд. Харківʼяни ведуть боротьбу за виживання, а червоно-білі не втрачають надію зачепитись за пʼяте єврокубкове місце.

Початок гри залишився за нашою командою. Вже на перших хвилинах після кутового Хомченовський міг розстрілювати ворота, але у останній момент мʼяч вибили. Й через декілька хвилин потужно здалеку приклався Стецьков – Мозіль на місці. Номінальні господарі відповіли трохи пізніше неприємним ударом з гострого кута Чирука після контратаки – Кліщук заволодів мʼячем з другої спроби.

Ближче до середини тайму харківʼяни вирівняли гру й навіть частіше стали володіти мʼячем. З середньої дистанції стріляв на 16 хвилині Ременюк, ексгравець червоно-білих, але повз ворота. «Кривбас» згодом відповів своїм моментом. Капіч виконав подачу з кута поля – Дебелко виграв позицію у опонента та пробивав у дотик – на жаль, поруч зі стійкою.

Червоно-білі знову заволоділи ініціативою. Наступні хвилин двадцять пройшли на половині поля харківʼян. «Кривбас» з кожною хвилиною збільшував тиск на ворота Мозіля, але не вистачало останнього пасу чи останнього удару. А напівмоменти до такого бажаного до перерви голу ніяк не приводили.

На першій ж хвилині другого тайму криворіжцям вдалось забити! Вкидання аута, мʼяч підхопив Дебелко та намагався зробити передачу. Рикошет, снаряд зручно відскочив на Задераку, який впритул розстріляв ближню девʼятку – 0:1! Червоно-білі продовжували володіти перевагою, майже нічого не дозволяючи супернику. Щодо наших атак, то довгий час загострювати біля чужих воріт не вдавалось. Хоча епізоди були: непогані простріли з флангів та атаки по центру.

«Металіст 1925» спробував у останні двадцять хвилин піти у наступ, але наша оборона діяла надійно. На 86 хвилині з гострого кута неприємно пробивав Русин, але Кліщук майже без проблем снаряд забрав. Свій найнебезпечніший момент у матчі господарі змарнували у доданий час: Дмитренка забули на дальній стійці, й той дивом не влучив у ближній кут.

А ось ми в атаці у відповідь подвоїли перевагу: простріл Капіча на дальній стійці замкнув Кораблін, який вийшов на заміну - 0:2! Дебютний гол Тимура за нашу команду! Вітаємо! Усіх з важливою перемогою!

29 травня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. VBET Ліга. 29 тур. Київ. НТК ім. Баннікова. +22 градуси.

«Металіст 1925» (Харків) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:2 (0:1)

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький).

Асистенти арбітра: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Денис Марченко (Чернігів).

Четвертий арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса).

Спостерігач арбітражу: Юрій Можаровський (Львів).

Делегат УАФ: Олександр Каденко (Київ).

Голи: Максим Задерака, 46 (0:1). Тимур Кораблін (Ріфет Капіч), 90+3 (0:2).

«Металіст 1925» (Харків): 37. Олег Мозіль, 69. Юрій Потімков, 30. Микита Безуглий, 17. Ігор Курило, 4. Іван Коваленко, 28. Артем Габелок (к), 10. Ростислав Русин, 27. Дмитро Кравченко (15. Абдулла Абдуллаєв, 73), 6. Бека Вачіберадзе (22. Владислав Дмитренко, 59), 11. Андрій Ременюк (21. Костянтин Бичек, 59), 79. Андрій Чирук (99. Владислав Островський, 82).

Запасні: 1. Денис Сидоренко, 13. Ігор Потімков, 5. Михайло Рудавський, 19. Андрій Ткачук, 33. Ігор Енріке Да Сілва Ногейра, 88. Вадим Сологуб.

В. о. головного тренера: Едмар Галовський Де Ласерда.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук – 7. Андрій Понєдєльнік (39. Євген Опанасенко, 90+2), 13. Данило Бескоровайний, 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго – 94. Максим Задерака (11. Микита Татарков, 63), 17. Владислав Семотюк (97. Тимур Кораблін, 73), 10. Дмитро Хомченовський (к), 8. Ріфет Капіч, 9. Даніель Соса (22. Денис Шевченко, 90+2) – 27. Роман Дебелко.

Запасні: 23. Богдан Сарнавський, 1. Богдан Хома, 15. Віталій Вернидуб, 45. Володимир Вілівальд, 77. Захар Карпусь, 92. Арсеній Кілєвий.

Попередження: Дмитро Кравченко, 28. Ігор Курило, 74. Костянтин Бичек, 84.