"Металіст 1925" - "Кривбас" 1:3

"Металіст 1925" - "Кривбас" 1:3}

«Кривбас» у 11 турі УПЛ на виїзді зустрічався з «Металістом 1925». Через деякі кадрові проблеми вперше у сезоні ми побачили дует центральних півзахисників Татарков - Дебелко.

Дебют гри залишився за криворіжцями. Кузик непогано на перших хвилинах приклався з середньої дистанції – мʼяч ледь не залетів у ближню девʼятку. Й тут же перехоплення у центрі поля, швидка контратака. Татарков здорово прострілив у воротарський, звідкіля Задерака забиває свій пʼятий мʼяч у сезоні – 0:1! Гра йшла на хороших швидкостях, «Кривбас» володів ініціативою.

На 14 хвилині мав момент капітан Бескоровайний. Після подачі з кутового він виграв другий поверх, але поруч зі стійкою, на жаль. Свій перший момент господарі створили тільки на 19 хвилині, коли Борячук отримав мʼяча у нашому штрафному та гостро пробивав – після рикошету, на щастя, тільки кутовий для суперника. Харківʼяни цим епізодом показали, що хочуть вирівняти гру.

Й було небезпечно після проходу Дмитренка, але з його ударом Кліщук впорався, зігравши надійно. Суперник провів ще декілька неприємних для нас атак, але забили натомість ми. Задерака класно відправив у прорив флангом Дебелка, який прострілив, а Кожушко пробив під воротарем – 0:2! Й тут же ми були зобовʼязані забивати третій гол, але той же Кожушко після довгої класної передачі Понєдєльніка не зумів переграти воротаря у ближньому бою.

Вже за дві хвилини знову момент. Бескоровайний пробивав впритул після кутового, але влучив у Сидоренка. На жаль, згодом зіграло футбольне правило: не забиваєш ти – забʼють тобі. Вачіберадзе після помилки Кліщука на виході відправив снаряд вже у порожні ворота – 1:2. У перерві Семотюк змінив у опорній зоні Бізіману, який мав попередження.

Початок другої половини залишився за «Металістом 1925». Вони проводили багато атак, але наша оборона грала впевнено. Кузик отримав пошкодження, замість нього вийшов По. Не дивлячись на активність суперника, гра йшла без моментів. «Кривбас» перетерпів цей нелегкий відрізок матчу та провів свою разючу контратаку. На 68 хвилині з ударом Понєдєльніка з гострого кута впорався голкіпер, але на добиванні першим був Задерака! 1:3!

Пішли обопільні гострі атаки. Кожушко змарнував вихід один на один, пробивши повз ближній кут, а Сидоров у подібній ситуації вже обіграв Кліщука, але влучив у стійку. Пізніше дебютував Прінс, вийшовши замість одного з героїв гри Кожушка, а потім свій перший поєдинок за криворіжців провів і молодий Гончарук. Кінцівка матчу пройшла у обопільних атаках (особливо класно пробивав По, кіпер здійснив сейв), але рахунок більше не змінювався. Перемога - 1:3! Продовжуємо лідирувати в УПЛ.

20 жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 11 тур. Київська область. Стадіон «Лівий берег». +18 градусів.

«Металіст 1925» (Київ) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:3 (1:2)

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Асистенти арбітра: Максим Чос (Київська область), Денис Сердюк (Полтава).

Четвертий арбітр: Олександр Соловʼян (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко (Одеса).

Делегат УАФ: Юрій Іванченко (Київська область).

Арбітр ВАА: Роман Блавацький (Львів).

Асистент ВАА: Сергій Приступа (Черкаська область).

Спостерігач ВАА: Валерій Курганов (Черкаси).

Голи: Максим Задерака (Микита Татарков), 3 (0:1). Олег Кожушко (Роман Дебелко), 32 (0:2). Бека Вачіберадзе, 39 (1:2). Максим Задерака, 68 (1:3).

«Металіст 1925» (Київ): 1. Денис Сидоренко, 29. Максим Жичиков, 3. Євгеній Ткачук, 30. Микита Безуглий, 74. Марʼян Фарина (2. Дмитро Капінус, 79), 28. Артем Габелок (к), 10. Ростислав Русин (7. Арі Моура, 79), 6. Бека Вачіберадзе, 8. Ярослав Мартинюк (14. Дмитро Юсов, 59), 22. Владислав Дмитренко (21. Костянтин Бичек, 59), 9. Андрій Борячук (97. Олексій Сидоров, 59).

Запасні: 12. Ігор Потімков, 71. Іван Мартинов, 20. Вадим Червак, 11. Андрій Ременюк, 19. Андрій Ткачук, 27. Дмитро Кравченко, 79. Андрій Чирук.

В. о. гол. тренера: Едмар Галовський де Ласерда.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук, 7. Андрій Понєдєльнік, 13. Данило Бескоровайний (к), 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго, 8. Джихад Бізімана (17. Владислав Семотюк, 46), 21. Денис Кузик (97. Жан По, 53), 27. Роман Дебелко, 11. Микита Татарков (15. Данило Гончарук, 90+2), 94. Максим Задерака (99. Віктор Блізніченко, 90+2), 78. Олег Кожушко (80. Прінс Аду, 83).

Запасні: 30. Володимир Маханьков, 1. Богдан Хома, 18. Денис Устименко, 45. Володимир Вілівальд.

Попередження: Андрій Борячук, 25. Владислав Дмитренко, 42 – Джихад Бізімана, 45+1. Тимур Стецьков, 90.