"Металіст 1925" U-19-2 - "Кривбас" U-19 1:4

"Металіст 1925" U-19-2 - "Кривбас" U-19 1:4}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший стиковий матч за 5-8 місця турніру пам'яті Віктора Прокопенка, який проходить у Маріуполі.  Криворіжці перемогли другий склад «Металісту 1925» U-19 з рахунком 4:1.

Після прикрої учорашньої поразки від основного складу «Металіста 1925» U-19 підопічні Віталія Віценця були налаштовані на перемогу у матчі з другою командою харків'ян. Щоправда, все розпочалось гірше не придумаєш: на 3 хвилині перша ж атака номінальних господарів закінчилась голом у ворота Бібікова - 0:1.

Після пропущеного м'яча червоно-білі одразу помчали вперед, насіли на ворота суперника й на 14 хвилині влучним пострілом з-за меж карного майданчика Максим Скибинський зрівнює рахунок - 1:1. Червоно-білі, відчувши смак голу знову побігли вперед. Вже під час наступної атаки Денис Шевченко влучним ударом робить рахунок у матчі 1:2.

Момент за моментом біля воріт кіпера господарів створювали підопічні Віценця, так на 34 хвилині Віталія Осминкіна ударом вирішив перевірити Максим Скибинський: новачок, розібравшись з захистом, забив вдруге у першому таймі - 1:3. Тож на перерву червоно-білі пішли з перевагою у два м'ячі.

Друга половина гри проходила у в’язкій боротьбі, переважно біля воріт команди суперника. Червоно-білі продовжували володіти відчутною перевагою й відмінно відпрацьовували у захисті. Жирну крапку у матчі встановив Парвиз Рустамов, котрий вийшов на заміну, й вже незабаром забив четвертого м'яча у ворота харків'ян - 1:4.

Заключний поєдинок на турнірі криворіжці проведуть 11 лютого проти команди УФК «Дніпро» U-17. Це буде гра за 5 місце.

9 лютого 2022 року. Турнір пам'яті Віктора Прокопенка. Матчі за 5-8 місця. Маріуполь, Донецька область. СК «Іллічівець» (штучне поле). 15:00. +10 градусів. Поле - 5.

«Металіст 1925» U-19-2 (Харків) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:4 (1:3)

Арбітр: Шариббой Авліякулов (Маріуполь).

Асистенти арбітра: Максим Гришкін, Дмитро Криволесов (обидва - Маріуполь).

Голи: Владислав Лещенко, 3 (1:0). Максим Скибинський, 14 (1:1). Денис Шевченко, 16 (1:2). Максим Скибинський, 34 (1:3). Парвиз Рустамов, 90 (1:4).

«Металіст 1925» U-19-2 (Харків): 25. Віталій Осминкін, 2. Єгор Коваль (к), 3. Денис Емере, 4. Олександр Кілєвой, 5. Михайло Пономарьов, 6. Богдан Криволапов (26. Володимир Волинець, 63), 7. Владислав Лещенко, 8. Самуель Обінайя (34. Михайло Кальченко, 72), 9. Сергій Щербина, 10. Максим Осадчий (14. Андрій Жупанов, 63), 11. Андрій Іваненко (19. Даниїл Яковенко, 72).

Запасний: 1. Станіслав Скрипник.

Старший тренер: Роман Мельник.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Денис Бібіков, 15. Данило Товстуха, 6. Андрій Демиденко (к) (3. Костянтин Бебнєв, 78), 17. Максим Шуров (7. Іван Маціюк, 82), 2. Владислав Фундук (4. Єгор Меленівський, 56), 16. Руслан Войцеховський, 20. Олег Ратушний (9. Дмитро Чудак, 56), 10. Максим Скибинський, 22. Ігор Гаврилиця, 11. Денис Шевченко (18. Ярослав Гопкало, 73), 8. Максим Мисляй, (19. Парвиз Рустамов, 82).

Запасні: 12. Микита Рибчинський, 13. Данило Цегельний.

Старший тренер: Віталій Віценець.