"Металіст 1925" U-19 - "Кривбас" U-19 2:0

"Металіст 1925" U-19 - "Кривбас" U-19 2:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв заключний матч на груповому етапі турніру пам'яті Віктора Прокопенка, який проходить у Маріуполі. Наша команда зазнала поразки у 3 турі від «Металіста 1925» U-19 з рахунком 0:2.

З перших матчу наші футболісти взяли ініціативу під свій контроль, почали створювати гострі моменти, але суперник добре діяв в обороні. Криворіжці володіли значною перевагою: так на 18 хвилині Максим Скибинський сильно пробив з-за меж карного майданчика, але суперника врятував Чосов.

Червоно-білі у першому таймі мали забивати двічі, але куля вперто не йшла у рамку воріт харків'ян. «Кривбас» йшов вперед, але, натомість, пропустив на 43 хвилині – 0:1. На другий тайм команда Віценця вийшла ще більш сконцентрованою та налаштованою на бій.

Криворіжці постійно пресингували харків'ян на їх половині поля, але пропустили вдруге на 80 хвилині – 0:2.
Момент за моментом біля воріт кіпера господарів створювали підопічні Віценця, але голу все не було. «Кривбас» зайняв третє місце у групі, й не зміг вийти у півфінал.

Наступний поєдинок криворіжці проведуть вже 9 лютого о 15:00 проти другого складу «Металіста-1925» U-19. Це буде гра в рамках матчів за 5-8 місця на турнірі.

8 лютого 2022 року. Турнір пам'яті Віктора Прокопенка. Група Б. 3 тур. Маріуполь, Донецька область. СК «Іллічівець» (штучне поле). 15:00. +8 градусів. Поле - 5.

«Металіст 1925» U-19 (Харків) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 2:0 (1:0)

Арбітр: Володимир Безлепкін (Маріуполь).

Асистенти арбітра: Максим Гришкін, Євген Кузнєцов (обидва - Маріуполь).

Голи: Олексій Огурцов, 43 (1:0). Максим Шишко, 80, (2:0).

«Металіст 1925» U-19 (Харків) (стартовий склад): 1. Кирило Чосов, 2. Максим Товкач, 3. Володимир Дегтярьов, 4. Максим Шишко, 5. Олександр Дзюба, 6. Денис Почернін, 7. Артем Кучков, 8. Олексій Огурцов, 9. Євген Лещинський, 10. Олександр Курцев, 11. Вадим Журавель

Запасні: 25. Віталій Осминкін, 14. Андрій Яшин, 26. Данило Баранов.

Старший тренер: Роман Мельник.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): 1. Денис Бібіков, 5. Ілля Ухань, 6. Андрій Демиденко (к), Єгор Меленівський, 2. Владислав Фундук, 16. Руслан Войцеховський, 10. Максим Скибинський, 9. Дмитро Чудак, 8. Максим Мисляй, 15. Павло Белолов, 11. Денис Шевченко.

Запасні: 12. Станіслав Волков, 3. Костянтин Бебнєв, 13. Данило Цегельний, 11. Данило Товстуха, 17. Максим Шуров, 21. Олег Ратушний, 18. Ярослав Гопкало, 7. Іван Маціюк, 19. Парвиз Рустамов.

Старший тренер: Віталій Віценець.

Попередження: Парвиз Рустамов, 82.

Вилучення: Парвиз Рустамов («Кривбас» U-19), 82 (друге попередження).