"Металіст 1925" U-19 - "Кривбас" U-19 1:3

"Металіст 1925" U-19 - "Кривбас" U-19 1:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 сьогодні зіграв черговий календарний матч в рамках чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ. Підопічні Станіслава Упілкова на виїзді впевнено здолали харківський «Металіст 1925» U-19.

Вже у першому таймі червоно-білі втілили свою перевагу у два голи. Протягом двох хвилин Мулик оформив дубль. Спочатку виграв другий поверх після кутового, а згодом після вкидання ауту від Вдовиченко хитро пробив з-під захисника у дальній кут. 0:2 – за такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі суперник почав проводити і свої гострі атаки, але ми їх відбили. Натомість після однієї з контратак вдалось забити втретє! Провалився центр оборони харківʼян після довгої передачі – Бутенко вийшов один на один з воротарем і низом відправив мʼяча в сітку – 0:3!

В кінцівці господарям все ж вдалось забити одного разу у відповідь. Після атаки через центр Сологуб у дотик перекинув Погорілого. 1:3 – «Кривбас» U-19 перемагає вчетверте в сезоні та виходить на сьому позицію. Наступний матч – у 12 турі вдома проти «Дніпра-1» U-19 – у пʼятницю, 27 жовтня.

19 жовтня 2023, четвер. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 11 тур. С. Щасливе, Київська область. Стадіон «Арсенал-Арена». 12:00. +11 градусів.

«Металіст 1925» U-19 (Харків) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - 1:3 (0:2)

Арбітр: Микита Коновалов (Полтава).

Асистенти арбітра: Ірина Чайка (Львівська область), Марія Маринець (Житомир).

Четвертий арбітр: Олександр Титов (Донецьк).

Спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков (Київська область).

Голи: Володимир Мулик, 31 (0:1). Володимир Мулик, 32 (0:2). Тимур Бутенко, 59 (0:3). Вадим Сологуб, 89 (1:3).

«Металіст 1925» U-19 (Харків): 71. Іван Мартинов, 23. Руслан Ткаченко, 8. Самуель Обінайя (к), 99. Ілля Засовіцький, 14. Єгор Потапенко, 6. Артем Сабалаєв (88. Вадим Сологуб, 46), 20. Нікіта Гончаров (10. Ігор Енріке Да Сілва Ногейра, 46), 26. Денис Кондратюк, 11. Матвій Панченко (70. Богдан Стрюк, 66), 17. Данило Костиря (7. Леонардо Казаеш Де Олівейра, 46), 35. Данііл Белицький (25. Валентин Валієв, 76).

Запасні: 12. Кирило Іванніков, 22. Матвій Цимбал, 33. Станіслав Біденко, 77. Олександр Литвин.

Старший тренер: Сергій Карпенко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Дмитро Погорілий, 4. Роберт Газазян, 5. Ілля Козубенко, 7. Арсеній Кілєвий, 8. Артем Чехов, 9. Тимур Бутенко (2. Ілля Каплунов, 69), 10. Святослав Матяш (24. Назар Попов, 83), 11. Володимир Мулик (22. Олександр Каменський, 83), 14. Володимир Вілівальд (к), 16. Ярослав Дружинін (18. Дмитро Євчев, 55), 17. Ілля Вдовиченко (23. Олександр Постемський, 83).

Запасні: 32. Ігор Омельченко, 6. Тарас Татаренко, 15. Богдан Пасічний, 20. Ілля Сльота.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

Попередження: Матвій Панченко, 49. Ілля Засовіцький, 72 - Тимур Бутенко, 41. Ярослав Дружинін, 53.