"Металіст" U-19 - "Кривбас" U-19 5:3

"Металіст" U-19 - "Кривбас" U-19 5:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 13 турі наші юнаки зустрічались на виїзді із харківським «Металістом» U-19.

Поєдинок активніше розпочали номінальні господарі: харків'янам вдалось швидко забити два м'ячі у ворота Владислава Рябенка, який сьогодні дебютував за команду в офіційних матчах у основі. Тепляков оформив швидкий дубль після ударів з меж карного майданчика - 1:0, 2:0. Такий рахунок точно не влаштовував червоно-білих й пішли вперед великими силами. На 30 хвилині наші хлопці скоротили різницю у рахунку: Гопкало розібрався з захисником у штрафному, й пробив низом поміж ніг воротарю - 2:1.

Після цього момент за моментом біля воріт опонентів створювали підопічні Косовського. На 43 хвилині подачу з флангу від Позднякова ефектним ударом ножицями завершив капітан червоно-білих Вілівальд - 2:2! Другий тайм розпочався з атак криворіжців, але, забили саме харківʼяни. Горяінов - 3:2. Криворіжцям вдалось знову відігратись на 62 хвилині. Рустамов, який вийшов на заміну, замкнув фланговий простріл Кілєвого, який накрутив на фланзі одразу декількох опонентів - 3:3.

Попри боротьбу й бажання забити червоно-білі пропустили вчетверте на 83 хвилині: Бабков скористався помилкою нашого захисту, реалізувавши вихід віч-на-віч - 4:3. Маючи відчутну перевагу більшість часу гри, на превеликий жаль, червоно-білі пропустили вп'яте вже у компенсований час: вихід один на один Влаги - 5:3.

Наступну гру підопічні Віталія Косовського проведуть проти «Металіста 1925» U-19 у 14 турі, 19 листопада.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 13 тур.

«Металіст» U-19 (Харків) - «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – 5:3 (2:2)

13 листопада 2022, неділя. Ужгород. Стадіон «Авангард». 13:00. +12 градусів.

Арбітр: Микола Шевель (Київська область).

Асистенти арбітра: Андрій Касаткін (Ужгород), Сергій Рущак (Ужгород).

Четвертий арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область).

Спостерігач арбітражу: Юрій Можаровський (Львів).

Голи: Даніїл Тепляков, 3 (1:0). Даніїл Тепляков, 6 (2:0). Ярослав Гопкало, 30 (2:1). Володимир Вілівальд, 43 (2:2). Олексій Горяінов, 50 (3:2). Тимур Рустамов, 62 (3:3). Владислав Бабков, 83 (4:3). Кирило Влага, 90+3 (5:3).

«Металіст» U-19 (Харків): 1. Сергій Шумілов, 22. Олексій Горяінов, 15. Владислав Бабков, 14. Кирило Влага, 2. Даніель Вернаттус (к), 11. Олександр Цвіренко, 16. Роман Горенко (21. Максим Оріховський, 80), 19. Данило Кайдалов (24. Максим Грищенко, 84), 9. Даніїл Тепляков, 10. Геннадій Синчук, 7. Єгор Красніков (6. Валентин Кисельов, 90+2).

Запасні: 81. Микола Ярош, 20. Владислав Бондаренко, 3. Рашид Рустамов, 8. Богдан Мельник.

Старший тренер: Андрій Аніщенко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Владислав Рябенко, 14. Володимир Вілівальд (к), 20. Ярослав Гопкало (21. Святослав Матяш, 86), 9. Захар Карпусь (7. Парвіз Рустамов, 54), 23. Арсеній Кілєвий, 5. Ілля Козубенко, 8. Максим Мисляй, 10. Єгор Поздняков, 2. Олександр Саєнко, 11. Антон Циганков, 9. Дмитро Чудак (17. Данило Панов, 35).

Запасні: 1. Богдан Хома, 18. Сергій Башлаєв, 16. Ярослав Дружинін, 3. Єгор Кокіль, 6. Артем Чехов.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Попередження: Олександр Цвіренко, 26. Даніель Вернаттус, 43. Владислав Бабков, 68. Олександр Горяінов, 74. Даніїл Тепляков, 90+1 - Володимир Вілівальд, 36. Захар Карпусь, 43.

Вилучення: Валентин Кисельов, 90+9 - Єгор Поздняков, 90+9.